Zgrupowanie w Świeradowie i gala w Stępnicy

19.09.2013 / Mariusz Cieśliński

Ostatnie dwa tygodnie spędziłem na kolejnym „campie” treningowym-tym razem z zawodnikami szykującymi się do gali MMA ATACK- Tomkiem Drwalem,Oskarem Piechotą i Damianem Milewskim oraz zapaśnikiem-wolniakiem-Sebastianem Kotwicą.

W międzyczasie wyskoczyliśmy na charytatywną galę do Stepnicy.Droga prawie 500 km to niemal istne rodeo w naszych warunkach.Walczyli tam nasi podopieczni z mojego i Tomka Drwala klubu.Musieliśmy im sekundować cornerze. Gośćmi zaproszonymi oprócz nas byli Krzysztof „Diablo” Włodarczyk oraz Dariusz „Tiger”Michalczewski.Na gali a raczej ogromnym pikniku sportowym były walki w boksie,K-1,Muaythai i MMA.

Zaraz po gali porwaliśmy mojego trenera z Białorusi na nasz obóz do Świeradowa.Krótki  filmik z pracy mojej z trenerem w linku:

 

Bardzo ciężkie,ekstremalne wysiłki na treningach rekompensowaliśmy pełną odnową biologiczną oraz fizjoterapią dla przeciążonych mięśni,stawów i kości. Na nakładającym się zmęczeniu super na mnie wpływały : Caffein 200 plus,L-Carnithine Liquide,Isolate 100 Whey Protein,Red Faster,AAKG,BCAA-z Vitamin SHOP,Vital X Pack,Collagen Renover,Thermo Fat Burner,Vital Stack.,Vitargo Electro Energy.

Oczywiście nie brałem tych supli na jedno machnięcie.Była to suplementacja kierunkowa pod wysiłek i charakter treningu.

Parę fotek w galerii :).

}
Facebook YouTube Instagram
© 2001-2014 Trec Nutrition sp. z o.o. 81-127 Gdynia, ul.Śmidowicza 48. Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla Gdańska-Północ, VIII
Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS nr: 0000315748 NIP: 958-160-24-54, REGON: 220696468, kapitał zakładowy: 50.000 zl