Hannibal For King Street Workout

Bio

Hannibal for King urodził się i wychował w Nowym Jorku. Jego rodzice nazwali go po starożytnym zaciętym wojowniku, który jest uważany za jednego z największych w historii świata, któremu udało się osiągnąć to, co inni uważali za niemożliwe.

Hannibal for King dorastał w swojej wspólnocie jako członek, ale przede wszystkim, jako sportowiec.
Jako młody człowiek stanął w obliczu wielu problemów, przez które przechodzi każdy młody nowojorczyk. Hannibal for King rozpoczął trenowanie w młodym wieku. Dla Hannibala nie był to tylko trening, była to walka. Powiedział, "walczysz, zwalczasz swój własny ból, walczysz z własnym ciałem, kiedy odmawia ci posłuszeństwa, walczysz o sukces, zwalczasz wszelkie przeciwności, które stoją pomiędzy tobą i tym co chcesz osiągnąć "

Hannibal for King nie musiał trzymać się z dala od kłopotów, to one trzymały się zdała od niego.

Pracuje 6-7 dni w tygodniu, dzięki czemu osiągnął imponującą sylwetkę i ogromną siłę, która pozwala mu na wykonywanie tak unikalnych , wymagających, a zarazem tak eleganckich wyczynów, gdzie wielu ludzi myślało wcześniej, że jest to fizycznie niemożliwe do wykonania.
Ci, którzy mieli okazje go spotkać stwierdzili, że ma on zacięte spojrzenie, a jednak jego spokojne zachowanie to coś, co rzadko można zobaczyć w jednostce.

Osiągnięcia

Posty