Albert Kośmider Kulturystyka

Bio

Nazywam się Albert Kośmider, a zdrowy tryb życia to moja pasja. Od 16 roku życia interesuję się szeroko pojętym fitness&wellness. Uwielbiam uzupełniać swoją wiedzę z takich dziedzin nauki jak: dietetyka, fizjoterapia czy medycyna.

Obecnie jestem trenerem personalnym, który może pochwalić się szeroką rzeszą zadowolonych klientów.

Moją wielką pasją jest kulturystyka, bez której nie potrafiłbym prawidłowo funkcjonować. Będąc dzieckiem miałem spore problemy, z kręgosłupem oraz lewym biodrem. Wszystko wskazywało na to, iż jakikolwiek wysiłek fizyczny będzie w moim wypadku przeciwwskazaniem. Jednakże, pomimo pewnych zakazów rozpocząłem swoje pierwsze treningi siłowe w domowych warunkach. Obecnie mam 30 lat i czuje się świetnie, a kulturystyka dała mi wyjątkową sprawność oraz wyleczyła z wielu dolegliwości.

Moim marzeniem jest starta w debiutach kulturystycznych. Jeśli chodzi o inny rodzaj aktywności fizycznej, która mnie satysfakcjonuje, to są to z pewnością: długie wycieczki rowerowe, biegi czy koszykówka. Dodatkowo w wolnym czasie piszę artykuły branżowe z dziedziny fitness i wellness.
Obecnie poszerzam swoją wiedzę na studiach podyplomowych - "żywienie i wspomaganie dietetyczne w sporcie" w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Szczegóły o mojej osobie są na poniższej stronie internetowej, na którą zapraszam:

http://www.albertkosmider.pl

Osiągnięcia

Brak wpisów