Adam Jabłoński Kulturystyka

Bio

Cześć, nazywam się Adam Jabłoński, na pewno bardziej kojarzycie mnie z pseudonimu JABI, trenuję na siłowni już sporo lat, jednak przygoda z kulturystyką i siłownią nie zaczęła się tak od razu.
Jako młody chłopak miałem wiele hobby i było mnie zawsze wszędzie pełno interesowałem się raz komputerami, raz sprzętem grającym po rowery i zjazdy na nich i tutaj właśnie sport i wysiłek zaczął odgrywać w moim życiu wielką rolę, czułem się wolny - spełniony - W KOŃCU - super uczucie, gdy wracałem zmęczony czułem się fantastycznie, czułem, że zrobiłem coś dobrego, a rano nie miałem wyrzutów, nic mi nie było, a nie jak to w przypadku imprez gdzie rano była tragedia.

W czasach gdy jeździłem na rowerze jeszcze nie pracowałem, a ten sport pochłaniał coraz większe nakłady finansowe.
Moi rodzicie na tyle ile mogli zawsze mi pomagali, aż pewnego dnia miałem małą kraksę na rowerze i mówiąc krótko skasowałem go. Wtedy właśnie brak aktywności zaczął wpływać na moją sylwetkę i samopoczucie, zacząłem tyć na brzuchu, po prostu źle wyglądać, popadać w jakaś depresje - straszny okres w życiu gorszy niż stres przed maturą %-).
W czasie gdzie zakończyłem epizod rowerowy mój znajomy wyglądał super - On ćwiczył, a ja też chciałem dobrze wyglądać.
Tak zaczęła się ta przygoda - setki godzin czytania postów na forach, artykułów, aby czegoś się dowiedzieć jak, co, gdzie.
Zacząłem ćwiczyć na siłowni w szkole średniej, a z roku na rok przenosiłem się na coraz większe siłownie poznając mnóstwo ludzi zajmujących się tym sportem, kolejnym sukcesem była praca jako przedstawiciel suplementów gdzie również poznałem wielu wspaniałych ludzi i dowiedziałem się mnóstwo informacji, aż doszło do momentu gdy zacząłem pracować w sklepie z suplementami po prostu całe życie było jakby ułożone pod to co robię i moje marzenia.

I tak po 9 latach zadałem sobie pytanie , po co dalej rozwijać swoją sylwetkę w nieskończoność przecież mogę tak wyglądać i to utrzymywać cały czas.
Jednak to coś we mnie chciało dopracować mankamenty i tak się złożyło, że w tym samym czasie poznałem Tomka Lecha i Dawida Gelera i mogę śmiało powiedzieć, że to Oni pchnęli mnie w stronę kulturystyki, a dzień gdy poczułem chęć zmierzania się z jeszcze większymi " świrami " / pasjonatami kulturystyki ode mnie mogę nazwać przełomem i pokochaniem sportu jakim jest KULTURYSTYKA a, ten wysiłek, poświecenie coś cudownego oczywiście jest to płacone strasznym samopoczuciem, brakiem siły, odcięciem się od otoczenia na jakiś czas ALE uczucie spełnienia wynagradza to wszystko z dużym naddatkiem to coś takiego jak wybudowanie domu i zasadzenia własnego drzewa to coś z czegoś jesteśmy dumni do końca życia, coś czego nie zabierze nam nikt.
I właśnie tak zacząłem przygotowywania do Debiutów, oraz kolejnych zawodów co roku.

Wymiary :

Wzrost : 172 cm
Wiek : 28 lat
Waga startowa - 85 kg - 90 kg
Waga po za sezonem - 98 - 105 kg
Wymiary: Nie mierzę, teraz liczą się tylko proporcje.

Osiągnięcia

X Puchar Ziemi Puckiej w Kulturystyce - 2 miejsce

2014

V Otwarte Mistrzostwa Pomorza w Kulturystyce i Fitness - Bytów -

2014

XXXVII Mistrzostwa Polski - Mińsk Mazowiecki - 7 miejsce

2014

IV Otwarte Mistrzostwa Pomorza - 2 miejsce

2013

36 Mistrzostwa Polski - 5 miejsce

2013

26 Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne - 2 miejsce

2013

Debiuty - 5 miejsce

2012

VII Puchar Ziemi Puckiej - 3 miejsce

2012

Posty