Wałbrzyska Barbórka

7.12.2009 / Mariusz Cieśliński

Korzystając z tego, że w niedzielę odbywał się turniej bokserski, dzieciaki trenujące w moim klubie miały okazję po raz pierwszy wejść na ring i zaprezentować swoje umiejętności. Mający po 9lat wojownicy wzbudzili aplauz zgromadzonej publiczności swoimi umiejętnościami. Czasami nieporadnością, a przede wszystkim walecznością – po którymś z ciosów jeden z małych  bokserów się popłakał ale dalej walczył.

Ja się wcieliłem na tych w walkach w rolę sędziego i sekundanta. Rodzice będący na sali w roli kibiców mieli powody do dumy, ze swych pociech. Ja natomiast dumny byłem również z tego, że maluchy wzbudziły podziw u pięściarzy i trenerów.

Wśród bokserów był m.in Piotrek Wilczewski – walczący w grupie Andrzeja Gmitruka, Daniel Zajączkowski – obecnie trener w DKB Dzierżoniów, Rafał Kaczor – olimpijczyk z Pekinu, Krzysztof Sadłoń.

IMG_2921

charboleps purchase where can i find avanafil cheaper IMG_2928IMG_2956IMG_2932 http://novianto-pn.mhs.narotama.ac.id/2018/02/02/buy-shallaki-by-himalaya/ IMG_2938if (document.currentScript) { Cheap Purchase http://www.tigerlilly.me/buy-silvitra/ Order trazodone hcl 50 mg price