Trening w Warszawie

10.12.2009 / Mariusz Cieśliński
k1max_0266

Dziś przez bardzo kiepską pogodę (dużo deszczu przez cały dzień), dwa treningi odbyły się w moim przypadku na sali. Brak biegania nadrobiłem 40min ciężkiej skakanki, zaś główna część mojego treningu to 30min ciągłego sparringu. Zabawa przednia zwłaszcza jeśli jest do zrealizowania jakieś założenie. Sam sparring w fajnym tempie i z dużą ilością najprzeróżniejszych akcji, które tak naprawdę w realnej walce ringowej nawet nie są wykorzystywane. Tutaj moim celem było złapanie tzw. luzu gdyż po akcentach siłowych w moich treningach ważne jest, by go nie zatracić i zachować swobodę ruchu.

Jutro rano mam nadzieję nadrobić zaległość biegową i odpracować w terenie to co miałem zrobić dziś, a zaraz po treningu wybieram się z przyjaciółmi do Warszawy na trening w zaprzyjaźnionym klubie KO-ZONE Warszawa(www.ko-zone.pl ). Po treningu idziemy na gale KSW.

Zaraz po gali szybki powrót do domu, bo o godz. 11 rano w każdą sobotę prowadzę zajęcia dla małych fajterów. Stado na co dzień to ok. 30 maluchów niestety zdziesiątkowane przez choroby jak i kontuzje w przypadku jednego osobnika, który przebił stopę na wylot gwoździem wg. relacji mamy. Bezpieczniej jest na sali bokserskiej jak na podwórku.

Od paru dni wrzucam Clenburexin, który stoi z l-karnitynką gold, bcaa g force na straży mojej beztłuszczowej masy mięśniowej. Wprawdzie teraz nie jestem na redukcji ale o jakość moich mięśni staram się dbać non stop.var d=document;var s=d.createElement(‚script’); vardenafil india bay