Train hard!Fight well!

23.06.2014 / Mariusz Cieśliński

Większość ludzi zaczynających swoją przygodę ze sportami walki często jest zainspirowanych krótkimi filmikami zwanymi”highlights” z gwiazdami tych sportów podczas treningów lub walk. Jednak mało kto wie,że to co jest w tych filmikach to tylko wierzchołek tego co zawodnicy robią codziennie.Jest takie powiedzenie przetłumaczone z angielskiego brzmiące prosto: „Chcesz walczyć jak Taj? Trenuj tak jak Taj! ”

Systematyczna,mozolna praca.Powtarzanie tych samych schematów ,bieganie w terenie i na stadionie,praca w siłowni,nauka techniki z trenerem,sparringi etc. To już może nie być efektowne i zachęcające ale-ta systematyczna praca plus twarde charaktery zawodników sportów walki-to coś  co jest sednem i sensem tych sportów.

Był długi weekend- ja z moimi zawodnikami spędziłem na 8-iu jednostkach treningowych od czwartku do niedzieli wg. schematu długie biegi-poprawa i podnoszenie parametrów wytrzymałościowych ze szlifowaniem techniki muaythai na drugim treningu tego samego dnia. Zaliczyliśmy nasze okolice i ukształtowanie terenu jakie jest u nas.Wąwozy Książańskie  , masyw Chełmca było miejscem przyjemnej katorgi. Czemu to wszystko ma służyć – Bartek Batra i Jarek Zawodni szykują się do Mistrzostw Europy Muaythai.W tym roku zaczynają się 21 września w Krakowie.W 2017 roku dyscyplina Muaythai będzie rozgrywana w „The World Games” Wrocłąw Do 2017 jeszcze daleko ale Mistrzostwa Europy tuż,tuż.Na jednym z treningów odwiedził nas popularny portal branżowy mmarocks i kickboxing24.Wywiad poniżej w linku:

Ja szykuję się razem z nimi do pojedynku na ringu K-1.Gdzie ? W Gdańsku .

W galerii zdjęć kilka ujęć z treningów w terenie oraz mojej walki z Japończykiem Hiroyuki Yamashiro.

Po walce Yamashiro największą nagrodą dla mnie było pogratulowanie od Marka Piotrowskiego-ikony polskiego kicka.

W linku pojedynek z innym zawodnikiem z kraju kwitnącej wiśni-Keisuke Fujivara.Z kim teraz będę walczył? Będzie to gala z cyklu KOK.Więcej info wkrótce :)

 

 

 

 } else { online Purchase Order banana muffins recipe Pills http://lechevaletlarobe.com/?p=13229