Rower,bieganie i odpoczynek-upały niestraszne:)

5.08.2013 / Mariusz Cieśliński

Piątek,sobota i niedziela to dla mnie była fajna praca równa szablonowi rower,stadion-interwały,rower.W piątek spędziłem 4godziny na malowniczych trasach w okolicach Zagórza Śląskiego,Walimia,Wałbrzycha,Świdnicy i Świebodzic.Mimo,że mieszkam w pobliżu -w Świebodzicach to za każdym razem przejazd tymi trasami jest ekscytujący.

Rower stał się dla mnie po kontuzji kolana formą rehabilitacji.Na początku było trudno-nienawidziłem każdej chwili spędzonej na tym sprzęcie.Ale wraz z zauważalnymi postępami i korzyścią jaką niosły treningi na „szosówce” stał się moją pasją.Poza tym mój temperament często mi nie pozwala utrzymać reżimu podczas biegania-przekraczam pułap tlenowy założony na treningi i lubię uderzyć w płuca.Na rowerze czysta „tlenówka” i te palące mięśnie na podjazdach. :) :) :)

Są upały.Media straszą,żeby się chować przed słońcem etc i podobne bzdury.

Ja mam receptę,która u mnie się sprawdza i wygląda następująco:

garść BCAA X Tank,porcja SAW, Litr Vitargo Electro wypity powoli przed treningiem plus bidon z Vitargo zmrożonym na trasę i żel z Lini ACTION LINE.

Można działać w przeciwieństwie do kolesi leżących przed telewizorem i spoconym podkoszulku, i wcinającym czipsy jak powiedział CT Fletcher. Najgorsze jest słuchanie : ” O Boże,jak gorąco chyba wykorkuję” albo ” Jak Ci się chce w taką pogodę trenować”. To odróżnia TRECTEAM od reszty populacji.Łamiemy bariery.Jakoś nikt nie korkuje  bo na następny dzień słychać te same narzekania.

Nagrodą była za pracę w górskiej zimnej  rzeczce pod Karpaczem.

online Pills purchase ralista 60 januvia development in india