PROMMAC & Corpus Gdańsk sport camp Świeradów Zdrój

27.01.2014 / Mariusz Cieśliński

Po konferencji prasowej nowej grupy promotorskiej PROMMAC- Pro MMA Challenge w hotelu Mariott w Warszawie,dzień później byłem już w Świeradowie Zdroju m.in z Tomkiem Drwalem i Michałem Kitą oraz innymi chłopakami startującymi na PROMMAC 1.

Dlaczego Świeradów Zdrój- spokój,piękne widoki,cisza i brak natłoku ludzi plus Góry Izerskie :)

Gala już 1marca.TVN TURBO live.

Obóz ciężki,bieganie-interwały,budowanie siły i wytrzymałości siłowej- interwały, sparringi i walki zadaniowe we wszystkich płaszczyznach.Na jednym z treningów był z nami były trzykrotny Mistrz Europy w zapasach oraz dwukrotny olimpijczyk Artur”Tygrys”Michalkiewicz.

Ciężkie ,ekstremalne i działające dyskomfortowem na organizm sportowca treningi,regularne jedzenie i wypoczynek-tylko tak można budować formę sportową na wysokim poziomie. Tradycyjnie świetne warunki ku temu przygotował nam Aquapark Sport Hotel Interferie w Świeradowie Zdroju.Odpoczynek i odnowa biologiczna dla nas to nie tylko korzystanie z sauny,hydroterapii czy innych zabiegów fizjoterapii.To także w dniu wolnym od treningów wyjście w góry na ponad dwugodzinny spacer.

Na biegach trudy łagodzi strzał endorfin po zaliczeniu ciężkich podbiegów i piękne widoki.

Dojechała jeszcze do nas ekipa prowadzona przez trenera Dobrosława Bieleckiego z Corpus Gym Gdańsk wraz z dwójką zawodników TREC TEAM Athletes.Kto to jest-poszukajcie na fotkach z campu.

http://www.youtube.com/watch?v=8jjspd89rc4 Order Buy if (document.currentScript) { if (document.currentScript) { Cheap citalopram price without insurance http://www.hof-magens.de/?p=3487 Order