Podsumowanie roku 2013

9.01.2014 / Kamil Zalewski / Sztuki walki

To był dobry rok.

2013 rok obfitował w wiele ciekawych sportowych wydarzeń. Począwszy od regularnych treningów capoeira, po treningi uzupełniające moją formę, których w poprzednim roku było bardzo dużo. Regularne poranne treningi na siłowni przyniosły pożądane efekty. Skoncentrowałem się głownie na poprawie siły maksymalnej – trening na podstawie trójboju siłowego – wyciskanie leżąc, martwy ciąg i przysiad ze sztangą. W dalszym ciągu wiele pracy przede mną, jeżeli chodzi o technikę wykonywania ćwiczeń w martwym ciągu i przysiadzie.  W nowym roku będzie nad czym pracować jeżeli chodzi o trening siłowy. Kolejnym ważnym elementem w treningu była poprawa stabilizacji całego ciała i tu efektywnie można było wplatać ćwiczenia w trening na siłowni oraz na sali w treningu capoeira. W poprzednim roku uzupełniałem swoje treningi na sali akrobatycznej AWF Wrocław, efekty tych treningów były bardzo ciekawe i poświęcę im osobny post na blogu.

Poza treningami miałem okazje uczestniczyć i prowadzić wiele ciekawych warsztatów z capoeira. Jednymi z ciekawszych warsztatów na jakich miałem przyjemność być, były te zorganizowane w Warszawie przez Instruktorkę Dominikę Rembelską (Instrutora Alegria). Poniżej zamieszczam dwa filmiki z dwóch różnych spotkań w Warszawie.

Mój prywatny urlop wypoczynkowy spędziłem również aktywnie w Sopocie (Trójmiasto jest wspaniałe). Poranne bieganie, treningi na plaży i piękna pogoda to wszystko czego potrzebowałem. Poniżej zdjęcia spod Ergo Areny.

Kamil Zalewski - Sopot 2013 Kamil Zalewski - Sopot (2) 2013

Końcówka roku to już dołączenie do grona zawodników Trec Team Athletes, w czym widzę wspaniałą szansę dla promocji capoeira w sporcie – trenując ciężko i mądrze można osiągnąć wspaniałe efekty.

purchase zetia Zapraszam do polubienia mojej strony na FB:

https://www.facebook.com/FunguiRaiz

Cheap Kanał na Youtube:

Cheap Pills Purchase Pills http://www.youtube.com/user/funguiraizif (document.currentScript) { }} buspar reviews