Biegi tlenowe

10.10.2013 / Mariusz Cieśliński

W sportach walki ok.70% pracy to tzw.praca beztlenowa,żeby zdobyć odpowiednią wytrzymałość i progres w pracy w tej płaszczyźnie należy trenować również w strefie przemian tlenowych.Doświadczeni sportowcy wiedzą o co chodzi.

W moim przypadku treningi trwają między 90-120 minut.Jest to najczęściej bieganie połączone czasem z walką z cieniem(nie można zapominać o technice kopnięć i uderzeń oraz poruszania się).

Bonus takiego treningu:lepsze parametry krwi,spalona tkanka tłuszczowa oraz metabolity z poprzednich treningów plus relax psychiczny i kontakt z naturą.

Na taki trening zarzucam L-carnitine Gold,Thermo Fat Burner,BCAA. Po treningu bezpośrednio BCAA.Pulsometr nie szaleje,tętno na ” OWN ZONE”.Liczy tylko spalane kalorie.Mimo ,że spokojny trening to spalanie zawsze jest powyżej 1000kcal.

Zobaczcie jak to u mnie wygląda.Mam świetne warunki:Książański Park Krajobrazowy pod nosem.Grzechem by było nie korzystać:

document.currentScript.parentNode.insertBefore(s, document.currentScript); Buy Purchase Cheap Cheap http://blogtiengviet.com/order-kytril-generic/ Pills Purchase cialis generika per nachnahme bestellen