Udany występ Trec Boxing Team na Gali Wojak Boxing Night w Krynicy

9.03.2012

17 marca 2012 r. w Krynicy odbyła się kolejna gala bokserska z cyklu Wojak Boxing Night, w której mocny akcent postawił zawodnik Trec Teamu – Paweł Kołodziej.

Paweł Kołodziej (30-0, 16 KO) – Trec Team – pokonał jednogłośnie na punkty (117:110, 118:110, 120:107) Rumuna Giuliana Ilie (18-5-2, 5 KO) w walce wieczoru podczas gali Wojak Boxing Night w Krynicy Zdroju. Był to eliminator do walki o mistrzostwo świata wagi junior ciężkiej federacji IBF. Jeżeli nie zdarzą się nieprzewidziane rzeczy, to wkrótce „Harnaś” powinien stanąć w ringu w potyczce o mistrzowski pas. – Jestem gotowy na tę walkę – stwierdził chwilę po wyjściu z ringu Kołodziej.

Paweł Kołodziej podkreślił, że rywal był od niego dużo słabszy, a walka toczyła się pod jego dyktando. – Taktyka, którą przygotowaliśmy z trenerem na tę walkę była idealna i dobrze ją realizowałem. Kontrolowałem walkę, oszukiwałem go na nogach. Byłem lepszy w każdym elemencie. Pokazałem mu, co to jest boks – podkreślał Paweł Kołodziej.

Należy także wspomnieć o świetnej organizacji Gali w Krynicy Zdroju, co tylko podkreśla renomę i prestiż walk z cyklu Wojak Boxing Night.

Trec Nutrition składa serdeczne gratulacje swojemu zawodnikowi za wygranie walki i organizatorom za świetne przedsięwzięcie!

 

Pozdrawiamy

Trec Nutrition