Udany występ Trec Boxing Team na Gali Wojak Boxing Night w Gdyni

13.11.2011

12 listopada 2011 r. w Gdyni odbyła się kolejna gala bokserska z cyklu Wojak Boxing Night, w której mocny akcent postawili zawodnicy Trec Team’u – Paweł Kołodziej, Rafał Jackiewicz i Andrzej Wawrzyk.

Andrzej Wawrzyk (Trec Team) (24-0, 13 KO) w swojej walce już w drugiej rundzie przez ciężki nokaut pokonał (dotychczas niepokonanego) Argentyńczyka Nelsona Dario Domingueza (11-1-1, 5 KO)Początkowo to Argentyńczyk dyktował tempo walki, ale już po chwili do głosu doszedł zawodnik Trec Team’u i nie pozwolił rywalowi na zdominowanie walki. Efektem było znokautowanie przeciwnika już w drugiej rundzie. Tym samym zawodnik Trec Team’u w walce o pasy WBC Baltic i WBA International odniósł swoje 24 zwycięstwo w karierze.

Z kolei w swojej jubileuszowej 50. zawodowej walce drugi zawodnik Trec Team’u Rafał Jackiewicz (39-10-1, 19 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Andre Deobalda (4-1-2, 3 KO). Zawodnik z Mińska Mazowieckiego przez cały czas kontrolował walkę, nie pozwalając przeciwnikowi na wyprowadzanie celnych i mocnych ciosów. Polak miał w tej walce parę okazji do znokautowania Niemca, ale ostatecznie wygrał poprzez jednogłośny werdykt na punkty.

Trzeci z zawodników Trec Team’u – Paweł Kołodziej (29-0, 17 KO) – w głównej walce wieczoru pokonał w drugiej rundzie Argentyńczyka Mauro Ordialesa (26-9, 24 KO)Dzięki tej wygranej Polak obronił pas WBA International wagi junior ciężkiej. Tak po walce mówił o niej Paweł Kołodziej (Trec Team): Nie spodziewałem się, że pójdzie tak łatwo, ale kiedy trafiłem go lewym sierpowym, to wiedziałem, że to jest już początek końca”.

Należy także podkreślić świetną organizację Gali, co tylko podkreśla renomę i prestiż walk z cyklu Wojak Boxing Night.

Trec Nutrition składa serdeczne gratulacje swoim zawodnikom za wygrane walki i organizatorom za świetne przedsięwzięcie!

 

Pozdrawiamy

Trec Nutrition