Trec zaprasza na Wojak Boxing Night at the Hilton 3 grudnia 2011r.

29.11.2012

Trec Nutrition ma przyjemność zaprosić na galę bokserską z cyklu Wojak Boxing Night at the Hilton, która odbędzie się 3 grudnia 2011 roku w Warszawskim hotelu Hilton. Widzowie w sali Warsaw Hall będą świadkami świetnych walk.

Jednym z bohaterów wieczoru będzie Izuagbe Ugonoh (5-0, 4 KO). Dla pięściarza promowanego przez grupy: 12 round KnockOut Promotions oraz Babilon Promotion będzie to czwarty występ w tym roku i trzecia walka w ciągu ostatnich siedmiu tygodni. Nie znamy jeszcze jego rywala.

Izuagbe Ugonoh, mistrz świata i Europy amatorów w K-1, stoczył do tej pory 5 profesjonalnych pojedynków bokserskich. Wygrał wszystkie, z czego aż 4 przez nokaut.

Na gali Wojak Boxing Night w Warszawie wystąpią także m.in. wysoko notowani w prestiżowych rankingach kategorii półciężkiej Paweł Głażewski oraz Dawid Kostecki (Trec Team).

Dawid „Cygan” Kostecki (Trec Team) (37-1, 24 KO), który wyleczył już złamaną kość dłoni wróci na ring podczas gali Wojak Boxing Night at the Hilton w Warszawie. Popularny „Cygan” (Trec Team) stoczy pierwszą walkę od czerwca, kiedy pokonał trudnego przeciwnika – Lolenga Mocka. Sam zawodnik Trec Team’u jeszcze nie zna swojego rywala, ale jak sam mówi: Weszliśmy już w mocne treningi i są to treningi na wysokich obrotach. Nie będzie żadnych lekkich wprowadzeń, nic na przetarcie, w grudniu wchodzę do ringu i jest ogień! Jeśli to mam być słaby rywal, to wolę w ogóle nie wychodzić do ringu. Jednak z tego co wiem, to powinien być ktoś ze znanym nazwiskiem”.

Kolejna z serii Wojak Boxing Night gala ponownie będzie wspaniałym widowiskiem dla każdego fana boksu na najwyższym poziomie.

Trec Nutrition zaprasza na galę Wojak Boxing Night at the Hilton, która odbędzie się 3 grudnia 2011 roku, w sali  Warsaw Hall Warszawskiego hotelu Hilton. Start o godzinie 20.00.

 

Zapraszamy

Trec Nutrition