Trec zaprasza na Wojak Boxing Night 12 listopada w Gdyni

8.07.2011

Trec zaprasza na Wojak Boxing Night 12 listopada w Gdyni

Już 12 listopada (sobota) kolejna gala bokserska z cyklu Wojak Boxing Night, która tym razem odbędzie się w Gdyni w Hali Sportowo-Widowiskowej „Gdynia”. Punktem kulminacyjnym gali będzie walka o pas interkontynentalnego mistrza federacji WBA wystąpi, w której wystąpi zawodnik Trec Team – Paweł Kołodziej (28-0, 16 KO).

Paweł Kołodziej (Trec Team) tak komentuje okres przygotowawczy: „niestety z powodu kontuzji ominęła mnie okazja zaprezentowania się w starciu z Olą Afolabim na gali Tomka Adamka we Wrocławiu, ale wierzę, że wkrótce otrzymam swoją mistrzowską szansę”. Dalej Paweł Kołodziej (Trec Team) odczuwa silną motywację do zdobywania kolejnych tytułów i pasów, gdyż jak sam mówi: „czuję się na siłach boksować z każdym i gdy tylko pojawi się okazja, by bić się o jeden z czterech najważniejszych pasów, na pewno z niej skorzystam”.

Drugim zawodnikiem Trec Team’u, który wystąpi 12 listopada na gali Wojak Boxing Night jest Rafał „Wojownik” Jackiewicz (38-10-1, 19 KO). Będzie to powrót Rafała na ring po porażce z brytyjczykiem Kell’ym Brookiem w eliminatorze WBA wagi półśredniej. Rafał Jackiewicz (Trec Team) jest 3-krotnym Mistrzem Europy!

Na gali Wojak Boxing Night wystąpi także inny przedstawiciel Trec Teamu – młodzieżowy czempion wagi ciężkiej Andrzej Wawrzyk (23-0, 12 KO). Andrzej Wawrzyk (Trec Team) został uznany przez prestiżowy magazyn „The Ring” („Biblię boksu”) za jeden z największych talentów wagi ciężkiej na świecie!

Ponadto organizatorzy gali Wojak Boxing Night przewidzieli występy młodych i utalentowanych pięściarzy z Trójmiasta.

ZAPRASZAMY, start 12 listopada o godz. 20:30!
TREC Nutrition