Sukces Trec Boxing Team na Gali Wojak Boxing Night w Częstochowie

24.03.2013

janik_TT jonak_TT wawrzyk_TT

23 marca 2013 r. w Częstochowie odbyła się kolejna gala bokserska z cyklu Wojak Boxing Night, w której mocny akcent postawili zawodnicy Trec Boxing Team – Łukasz Janik, Damian Jonak oraz Andzej Wawrzyk.

W głównej walce wieczoru Łukasz Janik (25-1, 14 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Niemca Larsa Bucholza (23-6, 16 KO). Od początku walka odbywała się pod dyktando zawodnika Trec Boxing Team, który umiejętnie wyprowadzał ciosy, pod wpływem których Buchholz mógł tylko uciekać się do defensywy. Po dziewięciu rundach ogłoszono zwycięstwo Polaka.

Również Damian Jonak (36-0-1, 21 KO) odniósł jednogłośne na punkty zwycięstwo, pokonując Maxa Maxwella (16-17-3, 3 KO). Jonak sukcesywnie budował swoją przewagę w ringu, uzyskując coraz większą przewagę nad rywalem. Po ośmiu rundach trójka sędziowska wskazała na zwycięstwo Polaka.

Z kolei w kategorii ciężkiej Andrzej Wawrzyk (26-0, 13 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Roberta Hawkinsa (23-20, 7 KO). Powrót Wawrzyka po dziewięciomiesięcznej przerwie okazał się skuteczny, bowiem zawodnik Trec Boxing Team nie dał najmniejszych szans swojemu rywalowi. W szóstej rundzie bliski był nawet znokautowania Hawkinsa, ale ten przetrwał serię ciosów.

Należy także wspomnieć o świetnej organizacji Gali w Częstochowie, co tylko podkreśla renomę i prestiż walk z cyklu Wojak Boxing Night.

Trec Nutrition składa serdeczne gratulacje swojemu zawodnikowi za wygranie walki i organizatorom za świetne przedsięwzięcie!

 

Pozdrawiamy

Trec Nutrition